هاشمی آهنگر:فدراسیون قبلی مرا تمام شده می‌دانست
تاریخ: ۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت: 09:01:50


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/96b32e6c4d25ec6fef8b2cab4a17a5e4.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

logo-samandehi


کد خبر : 13076 || تاریخ : ۱۳۹۴/۰۷/۲۴ ۰۹:۱۷                 سایر حوزه ها

هاشمی آهنگر:فدراسیون قبلی مرا تمام شده می‌دانست


هاشمی آهنگر، دونده دوی 400 متر ایران گفت:مسئولان استانی و شهرداری تبریز حمایت خوبی را از من کرده‌اند و یکی تیم خیلی قوی تمریناتم را زیر نظر دارد.


هاشمی آهنگر:فدراسیون قبلی مرا تمام شده می‌دانست

سجاد هاشمی آهنگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد وضعیتش و دوری ازددوران اوجش اظهار داشت: مدتی حواشی اجازه نمی‌داد که بتوانم تمرینات خوبی را انجام دهم و تمرکزم را گرفته بود. متاسفانه در دوره داوری در فدراسیون می‌گفتند که سجاد هاشمی تمام شده است و توجهی به من نداشتند. در همین دوره مهدی زمانی خوب تمرین می‌کرد و نگاه‌ها به سمت او بود. نه اینکه به او توجهی کند بلکه هدف‌شان حذف من بود. فکر فدراسیون گذشته کهنه بود.

وی ادامه داد: خوشبختانه از سال گذشته شرایط بهتری را پیدا کردم و توانستم 18 بار 400 متر را در 46 ثانیه بدوم و یک بار هم رکورد 45 ثانیه را زدم. وقتی در 18 مسابقه رکوردم ثابت بوده است، قطعا می‌توانم پایین تر هم بیایم.

ملی پوش دوی 400 متر ایران عنوان کرد: مسئولان استانی و شهرداری تبریز حمایت خوبی را از من کرده‌اند و یکی تیم خیلی قوی تمریناتم را زیر نظر دارد. دادروان، مربی‌ام، امیرساسان و نیکو خصلت هم کارهای بدنسازی و تغذیه‌ام را زیر نظر دارند و به دنبال این هستم که به دوران اوج خود بازگردم. امکانات خوبی در تبریز برای تمرین و اردو فراهم شده است و امیدوارم بتوانیم به موفقیت برسیم.

هاشمی آهنگر با اشاره به المپیک 2016 رو عنوان کرد: من در دوره گذشته نتوانستم دوی خوبی را در المپیک داشته باشم و نمی‌خواهم در این دوره همان اتفاق برایم تکرار شود. به هیچ وجه نگران کسب سهمیه نیستیم و خودم را درگیر آن نمی‌کنم.

این دونده درمورد انتخاب رئیس جدید فدراسیون دوومیدانی عنوان کرد: چند روز پیش با او صحبت‌هایی را داشتم. او می‌خواهد کار کند. من به عنوان ورزشکار نباید تنها انتقاد کنم و راهکار و راه حل هم باید بدهیم. اگر می خواهیم پیشرفت کنیم باید همه با هم کار کنیم.

وی با اشاره به اینکه تا پایان سال مسابقه‌ای نداریم، عنوان کرد:مسابقات داخل سالن وجود دارد، اما من چون دونده سالنی نیستم، همه چیز بستگی به نظر مربی‌ام دارد. اما خودم را برای آغاز فصل آماده می‌کنم و به دنبال رکورد خوبی هستم.کلمات کلیدی


captcha