سرقت از دختران دم بخت با لباس زنانه! + عکس
تاریخ: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت: 03:22:15

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/2c5341a84923c368f3dc95ade82e3a6f.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/186f9feb45e4c47157ab54527849ffa3.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/3d2ba7549e12cb4cf33ececaefbd4944.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/79b2c17bdfa9a83147aec1b30f566648.gifکد خبر : 17262 || تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۱۹ ۱۹:۰۴                 انتظامی

سرقت از دختران دم بخت با لباس زنانه! + عکس


مردی که پس از پیشنهاد ازدواج به دختران دم بخت،‌ در پوشش زنانه اقدام به سرقت اموال قربانیان خود می‌کرد، شناسایی و دستگیر شد.


 سرقت از دختران دم بخت با لباس زنانه! + عکس

به گزارش شبکه خبری«ایرانیان»، ۲۱ دیماه از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره سرقت منزل در منطقه فرمانیه – خیابان شهید لواسانی به کلانتری ۱۰۱ تجریش اعلام شد.

پرونده در پایگاه یکم پلیس

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «سرقت منزل» و به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای ناحیه ۳۴ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اظهارات شاکی

شاکیه پس از حضور در پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در ساعت ۰۹:۳۰ به همراه مادرم از منزلمان خارج و در ساعت ۱۶:۰۰ حین مراجعه متوجه شدیم منزلمان مورد سرقت قرار گرفته و اموالی از قبیل طلا، سکه، ۳۰۰ هزار تومان وجه نقد، ۲۰ قاب ساعت مچی مردانه و زنانه (مارک)، لباس زنانه و مردانه (مارک)، کیف و کفش ورزشی (مارک) و تعدادی از زیور آلات نقره به ارزش تقریبی ۵۰ میلیون تومان سرقت شده است.

سرقت در پوشش زنانه

با حضور کارآگاهان و بررسی نحوه ورود سارقان به منزل شاکی، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که سارق یا سارقان بدون هرگونه فشار یا تخریب، با استفاده از کلید وارد منزل شاکی شده و اقدام به سرقت کردند با توجه به تجهیز محل سرقت به دوربین های مداربسته، کارآگاهان به بررسی تصاویر روز سرقت پرداخته و با بررسی تصاویر موفق به شناسایی تصویر شخصی ناشناس شدند که با پوشش زنانه وارد مجتمع و آپارتمان محل سکونت شاکی در واحد سوم شده است.

شناسایی و دستگیری مجرم سابقه دار

با توجه به شیوه سرقت، کارآگاهان اطمینان پیدا کردند که سارق با اطمینان از عدم حضور مالباخته در محل سکونتش و استفاده از کلیدهای تهیه شده از محل زندگی شاکیه، بدون هرگونه مشکل وارد ساختمان شده و سرقت خود را انجام داده است لذا تحقیقات از دوستان و بستگان شاکی و مادرش در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت تا نهایتا شاکی به کارآگاهان گفت: حدود یک ماه پیش با جوانی بنام حامد بعنوان خواستگار آشنا شدم و در طی این مدت، این شخص طی چندین نوبت برای بررسی دکوراسیون به منزل ما تردد داشته است.

با دریافت مشخصات «حامد» (متولد ۱۳۷۰) و انجام بررسی های لازم مشخص شد که حامد از مجرمان سابقه دار در زمینه سرقت منزل و دارای سابقه دستگیری در پایگاه یکم و سوم پلیس آگاهی است که به شیوه ای مشابه، با شناسایی خانم های جوان و فریب آنها ابتدا اقدام به سرقت کلید منازل آنها نموده و در ادامه، در یک فرصت مناسب با اطمینان از عدم حضور مالباختگان نسبت به سرقت اموال منازل آنها اقدام می کرده است.

در ادامه تحقیقات و انجام اقدامات پلیسی، کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی اطمینان پیدا کردند زن ناشناسی که در روز سرقت به منزل شاکیه مراجعه کرده همان «حامد» بوده است که با اطلاع از وجود دوربین های مداربسته در داخل مجتمع قصد داشته تا به این شیوه و شگرد (استفاده از پوشش زنانه) مانع از شناسایی و دستگیری خود شود.

با بهره گیری از اطلاعات بدست آمده از سوابق حامد، ابتدا محل سکونت وی در «دوراهی قپان» شناسایی اما در تحقیقات نامحسوس پلیسی مشخص شد که وی تردد چندانی به این محل ندارد لذا در تحقیقات تکمیلی، کارآگاهان ضمن شناسایی یک دستگاه خودرو جنی سیز متعلق به متهم، وی را در حین تردد با خودرو جنی سیز در خیابان لواسانی دستگیر و به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند.

اعترافات متهم

متهم پس از دستگیری صراحتا به سرقت از منزل شاکی اعتراف و انگیزه خود را انتقام گیری عنوان کرد.

وی در جریان بازجویی ها گفت: چندی پیش شمال رفته بودم که در آنجا ماشین دچار نقص فنی شد. برای تعمیر ماشین نیاز به پول داشتم؛ به همین علت طی تماس با شاکی از وی درخواست پول کردم اما او اظهار داشت که در حال حاضر این مقدار پول را ندارد؛ از همان روز تصمیم گرفتم تا به شکلی کار وی را تلافی کنم تا اینکه یک روز اقدام به سرقت دسته کلید شاکی کردم و بعد هم نقشه سرقت را کشیدم تا از متهم به خاطر جواب رد در خواستگاری انتقام گیری کنم.

شناسایی چند شاکی جدید

در حالیکه متهم در اعترافات اولیه منکر هرگونه سرقت مشابه از دختران و زنان جوان شده و انگیزه خود از سرقت اخیر را صرفا انتقام گیری از شاکیه اعلام می کرد، کارآگاهان موفق به شناسایی تعداد دیگری از شکات و مالباختگان از میان خانم های جوانی شدند که همگی به شیوه ای مشابه مورد سرقت قرار گرفته بودند آنها پس از حضور در پایگاه یکم پلیس آگاهی و شناسایی متهم در اظهارات خود عنوان کردند که «حامد» با ابراز احساسات دروغین در جهت ازدواج، ابتدا آنها را فریب داده و سپس اموالشان را به سرقت برده است.

سرهنگ کارآگاه کرم یوسف وند، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: متهم با صدور قرار بازداشت قانونی و جهت تکمیل تحقیقات در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که بدین شیوه و شگرد توسط یک جوان جنی سیز سوار مورد فریب و یا سرقت قرار گرفتند دعوت می شود تا برای شناسایی متهم و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اتوبان شهید صدر (مسیر شرق به غرب) – خیابان شهید قلندری شمالی مراجعه کنند.

 کلمات کلیدی


captcha