سردار اشتری: با جریان‌های سیاسی که به‌دنبال از بین بردن امنیت باشند، برخورد می‌کنیم
تاریخ: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت: 03:12:42

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/2c5341a84923c368f3dc95ade82e3a6f.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/186f9feb45e4c47157ab54527849ffa3.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/3d2ba7549e12cb4cf33ececaefbd4944.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/79b2c17bdfa9a83147aec1b30f566648.gifکد خبر : 17712 || تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۲۷ ۱۳:۰۲                 انتظامی

در مناطق مرزی با کمبود نیرو روبه‌رو هستیم

سردار اشتری: با جریان‌های سیاسی که به‌دنبال از بین بردن امنیت باشند، برخورد می‌کنیم


فرمانده نیروی انتظامی گفت: در طول دوره انتخابات با اراذل، اوباش، گروه‌ها و جریان‌های سیاسی که به‌دنبال از بین بردن امنیت کشور هستند، طبق قانون برخورد می‌کنیم.


 سردار اشتری: با جریان‌های سیاسی که به‌دنبال از بین بردن امنیت باشند، برخورد می‌کنیم

به گزارش شبکه خبری«ایرانیان»، سردار حسین اشتری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ماه‌های گذشته خود را برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری آماده کردیم و با تمام ظرفیت و توان ورود پیدا خواهیم کرد و تامین امنیت و آرامش مردم را بر‌عهده خواهیم داشت.

وی افزود: براساس هماهنگی‌هایی که در روزهای گذشته بین فرماندهان سراسر کشور، فرماندهان مرزبانی، پلیس تخصصی و سپاه داشتیم، هماهنگی و تدابیری ویژه انتخابات خواهیم داشت و امیدواریم مشکل خاصی نداشته باشیم، ضمن اینکه با مسئولان استان‌ها و دستگاه‌های قضایی در جلساتی آموزش‌های لازم داده شده و تجهیزات ما آماده است، امیدواریم انتخابات پرشور و با امنیت کاملی داشته باشیم.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه 250هزار نفر از نیروی انتظامی آمادگی فعالیت و ایجاد امنیت در انتخابات اسفندماه را دارند، عنوان کرد: در طول دوره انتخابات با اراذل، اوباش، گروه‌ها و جریان‌های سیاسی که به‌دنبال از بین بردن امنیت کشور هستند، طبق قانون برخورد می‌کنیم.

سردار اشتری در رابطه با سرقت‌های متعدد طلافروشی از مشهد خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی اقدامات پیشگیرانه، پیش‌دستانه‌ و مقابله‌ای انجام داده است، برخی پیگیری‌ها منجر به دستگیری سارقین شده و اتفاقات اخیر را نیز همکاران نیروی انتظامی درحال پیگیری هستند.

وی در رابطه با وضعیت امنیت در مرزها عنوان کرد: وضعیت امنیت در مرزها خیلی خوب است، خوشبختانه در مرزهای استان خراسان‌رضوی مشکل خاصی نداریم.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه اخیراً موردی در رابطه با مسائل انتحاری شناسایی نشده است، گفت: نیروی انتظامی با کمبود نیرو در برخی استان‌ها روبه‌رو است؛ جلساتی با مجلس شورای اسلامی و ستادکل نیروهای مسلح داشته‌ایم و قول‌هایی داده‌اند در جهت افزایش نیرو تا با مجوز جذب و گزینش بیشتری داشته باشیم به‌ویژه در مناطق مرزی با کمبود نیرو روبه‌رو هستیم، البته با تقسیم وظایف توانسته‌ایم نیروهایی را به مناطق مرزی تزریق کنیم.

سردار اشتری درباره برخوردهای انتخاباتی نیروی انتظامی بیان کرد: آموزش‌ها و اقدامات خوبی صورت گرفته است؛ در اجرای مأموریت و کاهش جرم این روند ادامه دارد تا سبب ایجاد نظم و آرامش در کشور شویم.

فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد:‌ بعد از انتخابات پیگیر برگزاری امنیت و آرامش هرچه بیشتر در راستای خدمت به مسافرین نوروزی هستیم و امیدواریم با امنیت در شهرها و مرزها خدمت‌رسانی در جاده‌ها بهتر شود.کلمات کلیدی


captcha