کشف ۴۰۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در همدان
تاریخ: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت: 02:15:46

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/2c5341a84923c368f3dc95ade82e3a6f.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/186f9feb45e4c47157ab54527849ffa3.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/3d2ba7549e12cb4cf33ececaefbd4944.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/79b2c17bdfa9a83147aec1b30f566648.gifکد خبر : 17877 || تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۲۹ ۱۷:۳۹                 انتظامی

کشف ۴۰۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در همدان


رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان گفت: مجموع کشفیات مواد مخدر استان همدان در سال جاری ۴ هزار و ۱۱۸ کیلوگرم بوده است.


کشف ۴۰۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در همدان

به گزارش شبکه خبری«ایرانیان»، هادی قزوینه‌ای بعدازظهر پنجشنبه در شورای مواد مخدر استان همدان اقدامات مبارزه‌ای و مقابله‌ای را بازدارنده دانست و یادآور شد: کنترل مجرمین و قاچاقچیان سابقه‌دار در جامعه بازدارنده بوده و اگر اقدامات مبارزه‌ای و مقابله‌ای و پیگیری‌های شدید نباشد شاهد وضعیت بدتری بودیم.

قزوینه‌ای با تأکید بر اینکه برای افزایش امنیت عمومی جامعه تلاش می‌کنیم، افزود: در سال جاری ۱۱ جلسه کمیته مقابله با عرضه مواد مخدر تشکیل شده که خروجی‌های خوبی در حوزه مبارزه با خرده‌فروشان، باند‌ها و شبکه‌ها و شناسایی اماکن مخروبه داشته است.

وی مجموع کشفیات مواد مخدر استان را در سال جاری ۴ هزار و ۱۱۸ کیلوگرم عنوان کرد و ادامه داد: در این خصوص ۶ هزار و ۹۲ قاچاقچی و خرده‌فروش دستگیر و یک‌هزار و ۴۹۵ معتاد جمع‌آوری شد که در مجموع ۸ هزار و ۳۹۷ نفر دستگیری داشتیم.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان بیان کرد: ۸۹ باند توزیع مواد مخدر منهدم شده و ۱۹۰ خودرو و موتورسیکلت توقیف و ۱۹ قبضه اسلحه جنگی نیز از قاچاقچیان کشف شده است.

وی به پاکسازی نقاط آلوده استان در ۶۲۶ مرحله عملیات اشاره کرد و گفت: ۴۳۴ مرحله اجرای کنترل طرح محور مواصلاتی و ۳۰ مرحله طرح ارتقای امنیت اجتماعی در سال جاری اجرا شد.

قزوینه‌ای با اشاره به فعالیت‌های آموزشی عنوان کرد: ۳۷ هزار و ۹۲ نفر تحت آموزش آگاه سازی قرار گرفتند که بیشتر از جامعه دانش‌آموزی استان بود و ۱۳ هزار و ۱۲۰ برگ بروشور شناخت مواد مخدر و آسیب‌های آن نیز در جامعه توزیع شد.

معاون دادستان استان همدان نیز  با اشاره به برگزاری هفت جلسه در کمیته حقوقی با ۲۷ مصوبه اظهار داشت: هم‌اکنون ۶ هزار و ۱۵۱ نفر موجودی زندانیان استان است که ۶ هزار و ۱۱ نفر از این تعداد مرد و ۱۴۰ نفر نیز از بانوان هستند که از تعداد کل زندانیان ۳ هزار و ۲۶۳ نفر ارتباط مستقیم با مواد مخدر دارند.

علی ترکاشوند با بیان اینکه ۷۰ درصد زندانیان مستقیم و یا غیرمستقیم با مقوله مواد مخدر مرتبط هستند، عنوان کرد: ۹۷ درصد زندانیان مرتبط با مواد مخدر مرد و سه درصد زن هستند.کلمات کلیدی


captcha