برانکو: اولین دربی بزرگ لیگ فردا در تبریز در انتظارمان است/ در مورد سختی تیم‌ها در تعطیلات لیگ حرفی نمی‌زنم
تاریخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: 03:42:59


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f19d73f140d13c7c82db2fe55614e59d.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/2c5341a84923c368f3dc95ade82e3a6f.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/3bf2091acd2153ee627e8ce6857c2d77.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/186f9feb45e4c47157ab54527849ffa3.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/1f4c750d1cdc1a2d68fd4636aef8c58d.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/3a5f67cb3fb26842fd511e6d85a9436a.jpg

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/75cb6510d3da4c5b9222077e7a620014.jpg

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/3d2ba7549e12cb4cf33ececaefbd4944.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/79b2c17bdfa9a83147aec1b30f566648.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/8df1f56fc189e582eca3e43e8238bc0e.jpg

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/65cc4e214eaefba88345b9224f2b04f2.gifکد خبر : 22136 || تاریخ : ۱۳۹۵/۰۶/۱۹ ۲۳:۱۸                 فوتبال و فوتسال

برانکو: اولین دربی بزرگ لیگ فردا در تبریز در انتظارمان است/ در مورد سختی تیم‌ها در تعطیلات لیگ حرفی نمی‌زنم


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: جدول این موضوع را به ما گوشزد می‌کند که ما و تراکتورسازی بهترین تیم‌های لیگ هستیم و نیازی نیست که در مورد قدرت و توانایی تراکتورسازی صحبت کنم.


برانکو: اولین دربی بزرگ لیگ فردا در تبریز در انتظارمان است/ در مورد سختی تیم‌ها در تعطیلات لیگ حرفی نمی‌زنم

به گزارش شبکه خبری «ایرانیان»، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با تراکتورسازی تبریز افزود: اولین دربی بزرگ لیگ فردا در تبریز در انتظارمان است. جدول این موضوع را به ما گوشزد می‌کند که ما و تراکتورسازی بهترین تیم‌های لیگ هستیم. نیازی نیست که در مورد قدرت و توانایی تراکتورسازی صحبت کنم.

وی افزود: تراکتوری‌ها امسال هم تیم خوبی بسته‌اند و قلعه‌نویی پرافتخارترین مربی لیگ است و تجربه زیادی دارد و سابقه قهرمانی در کشور و سرمربیگری تیم ملی ایران را داشته است. تبریک می‌گویم به او به خاطر خدماتی که به فوتبال ایران ارایه داده است.

برانکو تصریح کرد: امسال هم در کنار نوری، بنگر و ادینهو و سایر بازیکنان که از قبل بودند مثل شفیعی و ایرانپوریان و همچنین با آینده‌ترین دروازه‌بان ایران را هم در اختیار دارند. همه اینها نشان می‌دهد که چه تجمع خوبی از بازیکنان با کیفیت در این تیم حضور دارند و بازی سختی در انتظارمان است. من و بازیکنانم از بازی فردا خوشحال هستیم و افتخاری است که در چنین بازی شرکت می‌کنیم.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: مطمئنم تماشاگرانی که برای تماشا به ورزشگاه می‌آیند و بینندگان تلویزیونی از بازی لذت می‌برند. در مورد کیفیت زمین دنبال بهانه جویی نیستم و به دنبال توجیه در مورد مصدومیت بازیکنانم نیستم. زیرا گولچ و وحید امیری هم در ترکیب تیم ما نیستند و بی‌صبرانه منتظر بازی فردا هستیم و دوست داریم بازی مردانه‌ای به نمایش بگذاریم و می‌دانید که چه رقابت حساسی بین تراکتورسازی و پرسپولیس است.

ایوانکوویچ در مورد مصدومیت امیری و گولچ گفت: من در مورد اینکه چه بازیکنی را دارم یا ندارم فکر نمی‌کنم بدون هر بازیکنی کار ما پیش خواهد رفت. قائم به فرد نیستم. می‌دانستیم که وقتی تیم را می‌بندیم محرومیت و مصدومیت خواهیم داشت. طبیعی است که این مسایل تغییری در اهداف ما نخواهد داشت و اینکه میل به پیروزی داریم.

سرمربی پرسپولیس در مورد برگزاری مسابقه در ورزشگاه کوچک اختصاصی تراکتورسازی گفت: هواداران زیادی در بازی نخواهند بود. اگر بازی در ورزشگاه بزرگ شهر بود قطعا ورزشگاه پر می‌شد. در بدو ورود با استقبال گرمی روبه رو شدیم و کانون هواداران با دسته‌های گل به استقبال ما آمدند. ما مقابل یک تیم ورزشی بازی داریم و با شروع بازی دوستی‌ها کنار می‌رود اما قبل و بعد از بازی دوستان صمیمی خواهیم بود و این زیبا‌ترین بخش ورزش است و به همین خاطر گفتم که برای بازی فردا خوشحال هستیم. هر تیمی که توانایی بیشتری داشته باشد برنده می‌شود اما دوستی بین ما و بازیکنان تراکتورسازی همچنان باقی است. دوستی و همکاری من و قلعه‌‌نویی هم همین طور. افتخار می‌کنم به چنین ارتباطی. من کمتر یا بیشتر حدود 15 سال است که با قلعه‌نویی همکاری دارم و افتخار می‌کنم به دوستی با تمام مربیان ایرانی.

وی در ادامه افزود: زمین مسابقه هم همان شرایط بازی برای تراکتورسازی برای ما هم هست و فقط ناراحتیم که تعداد تماشاگران کم است. هم هواداران خودمان و هم هواداران تراکتورسازی با دسته گل به فرودگاه به استقبال ما آمدند.

برانکو در مورد تعطیلات لیگ گفت: بازیکنان مهم‌ترین مهره کار هستند و کار اصلی را آنها در زمین انجام خواهند داد. در بازی‌های پرسپولیس 60-70 هزار تماشاگر می‌آید و ما مربیان تلاش می‌کنیم که ظرفیت بازیکنان را به حداکثر برسانیم.

وی در مورد شناختش از تراکتورسازی گفت: حتی ترکیب تراکتورسازی را هم می‌دانم، می‌خواهید این را هم بگویم. نمی‌خواهید ترکیب تیم پرسپولیس را بپرسید؟

برانکو در مورد سختی تیم‌ها در تعطیلات لیگ، گفت: در این مورد بهتر است حرف نزنیم. طبیعی است برای بازیکنان سخت است و به راحتی نمی‌توانند فرم بدنی‌شان را حفظ کنند اما همه ما توجه و علاقه به نتایج تیم ملی داریم و همچنین راه یابی به جام جهانی.

سرمربی پرسپولیس در مورد وضعیت رامین رضائیان گفت: رامین رضائیان بازیکن پرسپولیس است و پارسال با باشگاه اختلاف داشت و به نتیجه رسید و احتمال دارد که فردا هم بازی کند و افتخار می‌کنیم چندین بازیکن در تیم ملی داریم و همه باهم برای موفقیت‌های تیم ملی شادی می‌کنیم اما به طور علنی در افکار عمومی در مورد بازیکنان صحبت نمی‌کنم و خوشحالم که به تیم ملی کمک می‌کنیم.

برانکو در مورد وضعیت پرسپولیس گفت: پرسپولیس 40 میلیون هوادار دارد و همیشه نسبت به هواداران پرشور خودش احساس وظیفه می‌کند که هجومی و زیبا بازی کند و همیشه هم دنبال نتیجه گیری است. بدون توجه به اینکه کجا بازی می‌کنیم. هواداران ما هم می‌دانند که این مساله کار ساده ای نیست و به همین خاطر وقتی هم نتیجه نمی‌گیریم کنارمان هستند. بازیکنان هم تمام تلاش و امکانات خودشان را به کار می‌گیرند تا نتیجه بگیرند و به همین دلیل هم کسی گلایه نمی‌کند از ما فصل گذشته ما بعد از چند هفته فقط یک امتیاز داشتیم اما هواداران در کنارمان ماندند و نتیجه گرفتیم. در اهداف و خواست ما هیچ تغییری نخواهد داشت. فردا می‌خواهیم از بازی قشنگ لذت ببریم.کلمات کلیدی


captcha