شاگردان دایی در یک بازی جنجالی فینالیست شدند
تاریخ: ۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت: 03:54:24

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/2c5341a84923c368f3dc95ade82e3a6f.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/186f9feb45e4c47157ab54527849ffa3.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/3d2ba7549e12cb4cf33ececaefbd4944.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/79b2c17bdfa9a83147aec1b30f566648.gifکد خبر : 24458 || تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ ۱۹:۵۸                 فوتبال و فوتسال

نیمه نهایی جام حذفی - سپاهان 0 - 1 نفت تهران؛

شاگردان دایی در یک بازی جنجالی فینالیست شدند


ایرانیان_دیدار تیم های سپاهان و نفت تهران از مرحله نیمه نهایی جام حذفی در ورزشگاه نقش جهان اصفهان با برتری تیم نفت به پایان رسید.


شاگردان دایی در یک بازی جنجالی فینالیست شدند

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ تیم های سپاهان و نفت تهران نخستین دیدار مرحله نیمه نهایی جام حذفی را از ساعت 13:45 در ورزشگاه نفش جهان اصفهان آغاز کردند.

عبدالله ویسی سرمربی طلایی پوشان اصفهان که تیمش در این بازی میزبان است از نفرات زیر در ترکیب اصلی تیمش استفاده می کند:

مهدی امینی،شجــاع خلیل زاده، مـوسـی کولـیـبالــی، عـارف غـلامـی، احـسان حـاج صـفی، مـیـلاد سـرلـک، رسول نویدکیا، طـالب ریکــانی، فـریـد بهـزادی کـریـمـی، مـهرداد مـحمدی، جلال الدین علی محمدی

علی دایی هم تیمش را با این نفرات روانه میدان کرد:

میلاد فراهانی، رضا علیاری، احمد آل‌نعمه، فرید محمدی‌زاده، وحید حمدی‌نژاد، رضا اسدی، ایمان مبعلی، عیسی آل‌کثیر، آرش رضاوند، ارسلان مطهری و محمد قاضی
دقایق ابتدایی بازی
******************************


در دقایق تلف شده نیمه اول ایمان مبعلی گل اول بازی را از روی نقطه پنالتی وارد دروازه سپاهان کرد.

گل تیم نفت
******************


در دقیقه 79 توحید غلامی، بازیکن تیم نفت که در اواسط نیمه اول جایگزین محمد قاضی مصدوم شده بود با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد.

در دقیقه 87 داور بازی برخورد فرید بهزادی کریمی با مدافع تیم نفت در محوطه جریمه را خطا تشخیص داد و برای تیم سپاهان پنالتی گرفت؛ این پنالتی با اعتراض شدید علی دایی همراه شد و سرمربی تیم نفت خواهان خروج بازیکنان از زمین شد. در نهایت بنادی فر داور بازی علی دایی را به علت شدت اعتراضات از کنار زمین اخراج کرد اما دایی حاضر به ترک نیمکت و بیرون رفتن از زمین بازی نبود.

پنالتی سپاهان و اعتراض دایی
*****************************

 

سرانجام پس از گذشت 5 دقیقه علی دایی راضی شد از کنار زمین به بیرون برود و ضربه پنالتی نواخته شود. در نهایت در دقیقه 93 حاج صفی پنالتی را زد اما ضربه این بازیکن به بیرون رفت تا بهترین موقعیت سپاهان برای زدن گل مساوی از بین برود.

اخراج علی دایی و از دست رفتن پنالتی سپاهان
***********************************************


در دقیقه 96 شجاع خلیل زاده به علت درگیری با عباس بوعذار بازیکن نفت کارت قرمز دریافت کرد؛ بوعذار هم با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد تا چهارمین اخراجی این بازی لقب بگیرد.

این بازی در نهایت با یک گل به سود نفت به پایان رسید تا شاگردان علی دایی اولین تیم فینالیست جام حذفی باشند.کلمات کلیدی


captcha