وحدت تمامی جوامع فرهنگی، سیاسی و هنری با تحریم اسکار از سوی هنرمندان ایرانی
تاریخ: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت: 02:51:24

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/2c5341a84923c368f3dc95ade82e3a6f.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/186f9feb45e4c47157ab54527849ffa3.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/3d2ba7549e12cb4cf33ececaefbd4944.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/79b2c17bdfa9a83147aec1b30f566648.gif



کد خبر : 25089 || تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۳:۴۶                 میراث فرهنگی و گردشگری

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور تاکید کرد;

وحدت تمامی جوامع فرهنگی، سیاسی و هنری با تحریم اسکار از سوی هنرمندان ایرانی


ایرانیان_بهمن نامور مطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور: هنرمندان ایرانی مراسم اسکار را تحریم کردند و در آمریکا حضور نیافتند تا وحدت هنرمندان را نشان داده باشند.


وحدت تمامی جوامع فرهنگی، سیاسی و هنری با تحریم اسکار از سوی هنرمندان ایرانی

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی معاونت صنایع دستی کشور، بهمن نامور مطلق عصر روز گذشته در مراسم تجلیل از پیشکسوتان و هنرمندان صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه تبریز در تمامی زمینه‌ها پیشگام و پیشرو بوده است، اظهار داشت: آذربایجان یکی از مقیاس‌های سنجش مردمی در کشور است و برای پی بردن به همبستگی سایر شهرها و کشورها باید این استان را مقیاس قرار داد.
نامور گفت : آذربایجان در تمامی عرصه‌ها به‌خصوص انقلاب اسلامی نیز، خوش درخشیده و انتظار می‌رود در زمینه صنایع‌دستی نیز از اولین‌ها باشد.
معاون صنایع‌دستی کشور با تأکید بر پرسش جوانان در خصوص دلایل انقلاب و ظهور انقلاب، خاطرنشان ساخت: با توجه به بعضی از بحران‌ها و رکود در جامعه، بعضی از والدین و مسئولان ناتوان از پاسخ فرزندان خود در مورد علت انقلاب در کشور بودند.خوشبختانه با سرکار آمدن رئیس‌جمهور آمریکا، چهره واقعی آمریکا برای تمامی مردم ایران و جهان نمایان شد و امروز با سرافرازی می‌توان دلیل انقلاب را به فرزندان آموخت؛ چراکه درگذشته، روسای جمهور آمریکا پشت نقاب خوش‌ اخلاقی پلیدی‌ها را پیاده کرده ولی ترامپ از ابتدای ریاست، چهره خبیث خود را نمایان ساخت.
وی در ادامه اقدام هنرمندان جامعه هنر را انقلابی دیگر. در عرصه فرهنگ خواند و تصریح کرد: تحریم کردن جایزه اسکار از سوی هنرمندان ایرانی که رفتن به این کشور را برای خود منع کردند، وحدت تمامی جوامع فرهنگی، سیاسی و هنری در کشور را نشان داد.امروز جامعه سیاسی وظیفه دارد تا از این پیشکسوتان برای بخشیدن روحیه و بازسازی روان مردم ایران تقدیر شود و باید بدانیم که هنرمندان پیشکسوت و جوان هردو برای جامعه ایرانی نیازمندند.
نامور مطلق با اشاره به حضور نسل فرهیخته در جامعه سینما و هنر، تاکید کرد: نسل جوان باید با الگو قراردادن تجارب پیشکسوتان، راه آنها را ادامه داده و جامعه هنر و صنایع‌دستی را بیش‌ از پیش موفق سازند.وجود حداقل یک بازارچه در هر شهر، ایجاد اشتغال و هویت بخشی به جامعه هنر نیز از اقدامات سازمان صنایع‌دستی کشور است و باید برای رسیدن به آن تلاش کرد.



کلمات کلیدی


captcha