ايران كمترين سهم را از صنعت اسپا داراست/گسترش شعبات در سراسرکشور و ارائه خدمات در جهت سلامت جامعه هدف اصلی ماست/رونمايي ازسايت شركت آسپيان اسپا
تاریخ: ۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت: 05:15:04

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/2c5341a84923c368f3dc95ade82e3a6f.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/186f9feb45e4c47157ab54527849ffa3.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/3d2ba7549e12cb4cf33ececaefbd4944.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/79b2c17bdfa9a83147aec1b30f566648.gifکد خبر : 25141 || تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ۲۲:۲۰                 میراث فرهنگی و گردشگری

موسس و مدير عامل اسپيان اسپا اعلام کرد:

ايران كمترين سهم را از صنعت اسپا داراست/گسترش شعبات در سراسرکشور و ارائه خدمات در جهت سلامت جامعه هدف اصلی ماست/رونمايي ازسايت شركت آسپيان اسپا


ایرانیان_میثم عسگری گفت:هدف ما گسترش شعبات آسپیان اسپا در سراسرکشور و ارائه خدمات در جهت سلامت اقشارمختلف جامعه است و در این راستا تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست.


ايران كمترين سهم را از صنعت اسپا داراست/گسترش شعبات در سراسرکشور و ارائه خدمات در جهت سلامت جامعه هدف اصلی ماست/رونمايي ازسايت شركت آسپيان اسپا

نشست خبری میثم عسگری مدیرعامل آسپیان اسپا با حضور جمعی از خبرنگاران در محل شعبه شمشک این شرکت برگزارشد.


به گزارش شبکه خبری ایرانیان،ميثم عسگري در این نشست گفت:مرکز آسپیان اسپا را از سال ٨٩ در ولنجك اغاز كرديم واكنون دو شعبه در هتل هاي فرودگاه امام و شمشك را داير كرده ایم.


وی افزود: شعبه شمشك ما داراي مناظر زيباست و كنارپيست بين المللي اسكي شمشك و در نزديكي پيست بين المللي دربندسر و ديزين مي باشدو وجود تفريحات و امكاناتي مانند ماساژ ،سونا ،جكوزي ،مراقبت پوست ،كوهنوردي ،دوچرخه سواري،راه پيمايي مي باشد.


مدیرعامل آسپیان اسپا ادامه داد: اكنون تعريف دقيقي در مورد اسپا نه در ايران و حتي در جهان وجود ندارد در صورتيكه اسپا قبل از تمدن بشر با استفاده از ابهاي مقوي وجلبكها براي سلامتي بدن استفاده مي شدو به اب درماني به عنوان پايه اساسي اسپا مي توان اشاره كرد.


وي بيان كرد؛ درسال ٢٠١٠ در امريكا ١٥٠ ميليون نفر با استفاده از اسپا نزديك به ١٣ ميليون دلار درامد زايي ايجاد كرد.این در حالی است که كشور ما باوجود فرهنگ غني از اين در درآمد زايي بي نصيب مانده است وكمترين درآمد راداريم.


عسگری گفت:در اذهان مردم اينگونه است كه اسپا خدمات لوكسي را ارايه مي دهد ولي ما تلاش كرديم اين خدمات رابه گونه اي ارائه دهيم تا تمامي مردم بتوانند از خدمات ان استفاده كرده وسلامت جامعه نيز تامين شود.


وي افزود:اسپا يك نوع صنعت است،كشورهاي مالزي،تركيه،تايلند،سنگاپور ،اندونزي،امريكا به شدت از اين صنعت براي جذب گردشگري استفاده مي كنند.ما بايد تلاش كنيم با توجه به جوانان خلاق و توانمندي كه در اختيار داريم از دنيا عقب نمانيم،بنابر اين اميدواريم در اينده شاهد اتفاقات خيلي خوب در مورد صنعت اسپا باشيم.


مدیرعامل شرکت آسپیان اسپا گفت:هنوز دانش كافي در ايران در مورد اسپا وجود ندارد ،حتي دانشگاهها هم اطلاعات دقيقي در اين زمينه ندارند ،بنابر اين حضور در نمايشگاهها و ايجاد سمينارها مي توانيم اين صنعت رامعرفي كنيم.


وي افزود:ما اكنون در نمايشگاههای بين المللي سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي،گردشگري كشور حضورخواهیم داشت تا بر اين امر صحه بگذاريم وآنرا به صورت ملموس به همگان معرفي كنيم و با حضور هرچه با قدرت وتوانمند تر در نمايشگاه مي توانيم آنرا هرچه بهتر معرفي كنيم.


میثم عسگری ، از رونمايي سايت شركت آسپيان اسپا در نمايشگاه میراث فرهنگی و گردشگری  خبر داد و گفت:در نمایشگاه گردشگری ، مردم علاوه بر استفاده از خدمات ،از خدمات لاكچري نیز استفاده می كنند.

وی از راه اندازی دو شعبه دیگر این مرکز زا در شهرتهران خبرداد و گفت :در تلاش هستیم در آینده نزدیک دو شعبه دیگر،در منطقه فرمانیه  و پاسداران راه اندازی کنیم .

عسگری افزود:هدف ما گسترش شعبات آسپیان اسپا در سراسرکشور و ارائه خدمات در جهت سلامت اقشارمختلف جامعه است و در این راستا تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست.کلمات کلیدی


captcha