تهرانگردی کشتیگران ملی فرنگی کشور بعد از 13 روز تمرین پرفشار
تاریخ: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت: 05:32:07

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/2c5341a84923c368f3dc95ade82e3a6f.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/186f9feb45e4c47157ab54527849ffa3.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/3d2ba7549e12cb4cf33ececaefbd4944.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/79b2c17bdfa9a83147aec1b30f566648.gifکد خبر : 25351 || تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۱۶:۲۲                 میراث فرهنگی و گردشگری

تهرانگردی کشتیگران ملی فرنگی کشور بعد از 13 روز تمرین پرفشار


ایرانیان_فرزاد هوشیار پارسیان؛ رییس این ستاد از برگزاری تور تهرانگردی ویژه اعضا و کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی در روز سه شنبه، 26 بهمن 1395 خبر داد


تهرانگردی کشتیگران ملی فرنگی کشور بعد از 13 روز تمرین پرفشار

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی ستاد گردشگری شهرداری تهران،فرزاد هوشیار پارسیان هدف از برگزاری این تور را ارج نهادن به افتخار آفرینی قهرمانان تیم ملی کشتی فرنگی اعلام کرد و گفت: «برگزاری تورهای تهرانگردی ویژه هنرمندان، ورزشکاران، دانشجویان، اساتید دانشگاه و اقشار خاص از برنامه های همیشگی این ستاد بوده و تاکنون بیش از 5000 نفر در این تورها شرکت کردند. روز سه شنبه نیز تورهای تهرانگردی این ستاد با استقبال قهرمانان و کشتی گیران عزیزمان رو به رو شد.»
وی افزود: «در این تور اعضای تیم ملی کشتی فرنگی از سکوی دیدباز، موزه هدایای شهرداری، موزه مشاهیر و گنبد آسمان برج میلاد تهران دیدن کردند. امیدواریم با روحیه خوبی که این گردش تیمی به کشتی گیران فرنگی تیم ملی داد شاهد درخشش آن ها در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی که در شهر آبادان برگزار خواهد شد، باشیم»
 مهرزاد اسفندیاری فر؛ مربی تیم ملی کشتی فرنگی درخصوص این تور تهرانگردی و  بازدید از برج میلاد تهران گفت: «بسیار خوشحالم با تلاش ستاد گردشگری شهرداری تهران بازدید از برج میلاد تهران برای کشتی گیران تیم ملی مهیا شد. به اعتقاد من این بازدید بسیار ارزشمند است. زیرا بازدید کنندگان قهرمانان تیم ملی کشتی  بزرگان و مشاهیر کشور را شناختند. یکی از اماکن دیدنی برج میلاد تهران موزه مشاهیر است؛ با وجود چندین مجسمه های مشاهیر ایران همچون غلام رضا تختی، فردوسی، استاد شهریار و... که به لحاظ روحی و روانی نیز بسیار تاثیرگذار برای کشتی گیرانی است که درحال تمرین و آماده سازی هستند..»
 همچنین افشین بیابانگرد، یکی از اعضای تیم ملی کشتی فرنگی در این خصوص  گفت: «برای اولین بار است که از برج میلاد تهران بازدید می کنم. به خصوص برای افرادی که شهر را از زاویه پایین دیدند، دیدن آن از زاویه بالا و از فراز آسمان تهران جذابیتی خاص دارد. همچنین موزه مشاهیر برایم تازگی داشت. به خصوص وجود مجسمه غلامرضا تختی که نماد پهلوانی است و اسم او ابهت خاصی دارد. خوشحالم که مجسمه وی را در میان مشاهیر ایران می بینم. امیدوارم شهرداری تهران تورهای بیشتری برای اعضای تیم ملی برگزار کند تا بیشتر با تهران آشنا شویم.
 از سوی دیگر اسماعیل نژاد؛ مربی بین‌المللی کشتی فیلا و سرمربی پیشین تیم‌های ملی کشتی فرنگی نوجوانان وجوانان ایران در بازدید از این تور گفت: « اکثریت کشتی گیران و همچنین بنده برای اولین بار است که از برج میلاد تهران بازدید می کنیم. ما بعد از 13 روز تمرین پرفشار امروز به این تور آمدیم و این تور باعث شد تا بچه هارا سرحال بیاورد و لحظات لذت بخشی بود.»

 کلمات کلیدی


captcha