مسئولان در بعضی بخش ها خوش درخشیدند؛ البته بنده قانع نیستم
تاریخ: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت: 04:44:36

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/2c5341a84923c368f3dc95ade82e3a6f.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/186f9feb45e4c47157ab54527849ffa3.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/3d2ba7549e12cb4cf33ececaefbd4944.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/79b2c17bdfa9a83147aec1b30f566648.gif



کد خبر : 29757 || تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ ۱۰:۳۸                 رهبری

حضور مقام معظم رهبری در مناطق زلزله زده کرمانشاه؛

مسئولان در بعضی بخش ها خوش درخشیدند؛ البته بنده قانع نیستم


ایرانیان_رهبر معظم انقلاب: بسیاری از مردم به قدر وسع و توانشان به مردم مناطق زلزله‌زده‌ کمک کردند، مسئولان هم در بعضی بخش ها خوش درخشیدند البته بنده قانع نیستم و معتقدم مسئولان بایستی مجاهدت و تلاش شان را مضاعف کنند.


مسئولان در بعضی بخش ها خوش درخشیدند؛ البته بنده قانع نیستم

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین ساعات صبح امروز (دوشنبه) برای بازدید از مناطق زلزله‌زده به صورت سرزده وارد کرمانشاه شدند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی ابتدا در شهر سرپل ذهاب حضور یافتند و از مناطق خسارت‌دیده بازدید کردند.
ایشان سپس در جمع مردم داغدار و مصیبت‌زده سرپل ذهاب حاضر شدند و دقایقی در جمع آنان سخنرانی کردند.
حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای خطاب به مردم گفتند: بسیار مایل بودم که در زمان شادی دل ها و خرمی زندگی به شهر شما مردم مهربان و باوفا بیایم نه در شرایطی که دچار غم و بلا و چنین مصیبت شدیدی هستید.
رهبر معظم انقلاب اسلامی با ابراز همدردی با یکایک دل های داغدار در شهرها و روستاهای آسیب‌دیده، افزودند: با غم شما، دل های ما پر از غم و افکار ما نیز گرفتار شد.
ایشان با اشاره به مقاومت و ایثار و ایستادگی مردم استان کرمانشاه در دوران دفاع مقدس، خاطرنشان کردند: این اولین باری نیست که شهر شما مردم صبور و مهربان و شهرهای اطراف آن دچار چنین مشکلاتی شده است بلکه شما در دوران جنگ تحمیلی نیز محکم و استوار، مردانگی و استقامت و پهلوانی خود را در مقابل درد و رنج ها نشان دادید و امروز نیز نشان خواهید داد.
حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای گفتند: انسان‌های بزرگ و دلاور در مقابل حوادث می‌ایستند و آن حوادث را مغلوب اراده خود می‌کنند، بنابراین اگرچه زلزله، بلا و مصیبت بزرگی است که با ویرانی، همه را داغدار و مصیبت‌زده می‌کند، اما همین زلزله بر اثر ایستادگی مردم و تلاش آنان برای تجدید حیات و آبادانی و عمران می‌تواند به یک نعمت تبدیل شود.

مسئولان بایستی مجاهدت و تلاش شان را مضاعف کنند | دانلود

رهبر معظم انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه می‌توان با ایستادگی در مقابل مشکلات و بهره‌گیری از ظرفیت‌های عظیم ملت در مقابل بلایای طبیعی و تحمیلی ایستادگی کرد، افزودند: این حادثه، ملت ایران را به حرکت درآورد و مردم در همه نقاط کشور، با احساس اینکه دلشان در کرمانشاه است و به کرمانشاه مدیونند، به قدر وسع و توان خود به وظیفه کمک‌رسانی عمل کردند.
ایشان افزودند: مسئولان به ویژه در برخی بخش‌ها در این حادثه خوش درخشیدند و کار و تلاش کردند و در همان ساعات اول حادثه، ارتش در شهرها و سپاه در روستاها با حضور موثر، به یاری افرادِ زیرِ آوارمانده شتافتند، اما من به این حد از تلاش‌ها قانع نیستم، بنابراین مسئولان بخش‌های مختلف باید تلاش و مجاهدت خود را مضاعف کنند.

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای مردم را به تلاش برای آباد ساختن منطقه و رقم زدن روزگاری بهتر فراخواندند و خطاب به آنان گفتند: چشم امید را به نیرو، تلاش و قدرت خود معطوف کنید و با تکیه به غیرت خدادادی، زندگی شاد و باطراوتی بسازید.
رهبر معظم انقلاب در روستای زلزله‌زده کوئیک: من به مسئولین از ساعت اول روز دائماً سفارش کردم
حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در جمع مردم روستای زلزله زده کوئیک فرمودند: ان‌شاءالله خدا بر دل‌های شما آرامش و صبر و سکینه‌ی خودش را نازل کند.
ایشان افزودند: مشکلات شما زیاد است؛ قبل از زلزله هم زیاد بوده، زلزله هم به این‌ها افزوده.
رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به مردم گفتند: امیدواریم ان‌شاءالله این زلزله بهانه‌ای بشود برای اینکه مشکلات این روستا و روستا‌های پیرامون و منطقه‌ی کرمانشاه، تخفیف پیدا کند. ما این امید را داریم و امیدواریم ان‌شاءالله این کار بشود.
ایشان خاطرنشان کردند: من به مسئولین از ساعت اول روز دائماً سفارش کردم و کار‌های خوبی هم انجام گرفته؛ هم نیرو‌های مسلح هم غیر نیرو‌های مسلح کار‌های خوبی انجام دادند. باز هم سفارش می‌کنم و ان‌شاءالله امیدوارم که کار‌های بهتری انجام بگیرد و بخش مهمی از مشکلات شما ان‌شاءالله برطرف بشود.
حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای افزودند: از اینکه شما جوان‌های مؤمن و بانشاط و پرهیجان و پراحساس را در اینجا زیارت کردم خوشحالم.
خدا ان‌شاءالله همه‌تان را حفظ کند.



کلمات کلیدی


captcha