از آشتی کنان با فرحبخش تا اختلاف با مرضیه برومند و علی صادقی امیرجلالی: حتی حاضر بودم اسمم بعد از سحر قریشی باشد اما...
تاریخ: ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت: 08:32:32


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f19d73f140d13c7c82db2fe55614e59d.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/2c5341a84923c368f3dc95ade82e3a6f.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/3bf2091acd2153ee627e8ce6857c2d77.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/186f9feb45e4c47157ab54527849ffa3.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/1f4c750d1cdc1a2d68fd4636aef8c58d.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/3a5f67cb3fb26842fd511e6d85a9436a.jpg

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/75cb6510d3da4c5b9222077e7a620014.jpg

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/3d2ba7549e12cb4cf33ececaefbd4944.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/79b2c17bdfa9a83147aec1b30f566648.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/8df1f56fc189e582eca3e43e8238bc0e.jpg

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/65cc4e214eaefba88345b9224f2b04f2.gifکد خبر : 30676 || تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۲۰:۴۱                 رادیو و تلویزیون

در برنامه من و شما اتفاق افتاد

از آشتی کنان با فرحبخش تا اختلاف با مرضیه برومند و علی صادقی امیرجلالی: حتی حاضر بودم اسمم بعد از سحر قریشی باشد اما...


ایرانیان_مریم امیرجلالی با حضور در برنامه من و شما به تهیه کنندگی هادی قندی و اجرای آرش ظلی‌‎پور درباره تمام حاشیه های این سالهایش صحبت کرد.


از آشتی کنان با فرحبخش تا اختلاف با مرضیه برومند و علی صادقی  امیرجلالی: حتی حاضر بودم اسمم بعد از سحر قریشی باشد اما...

به گزارش شبکه خبری ایرانیان،مریم امیرجلالی با حضور در برنامه من و شما به تهیه کنندگی هادی قندی و اجرای آرش ظلی‌‎پور درباره تمام حاشیه های این سالهایش صحبت کرد. او در ابتدا در پاسخ به این سوال که آیا شخصیت واقعی اش هم مانند اکثر نقش هایش یک زن عصبی است گفت: من بعد از سريال " خانه به دوش " به عنوان يك آدم عصبي يا به زعم عده اي در دنياي مجازي جيغ جيغو  ديده شدم . آن نقش را من انتخاب نكردم ، آن نقش را انتخاب كردند و به من دادند و از آنجايي كه من مسئوليت پذير هستم دوست داشتم كه در آن نقش غالب شوم كه بيننده بتواند هم ذات پنداري كند و از آن به بعد مد شد و كساني كه فيلمنامه مي نوشتند دوست داشتند مريم امير جلالي را به صورت يك زن عصبي و داد و فرياد كن نشان بدهند و اين نقش ها با شخصيت من خيلي تفاوت دارد . البته در دنيايي كه من در آن زندگي ميكنم اگر كسي نارو بزند يا دروغ بگويد از من همان حالتي را ميبينيد كه در فيلم ها مي بينيد ! ولی در کل من أصلا آدم بد اخلاقي نيستم و اتفاقا بسيار خوش انرژي ام .

اگر مردم بگذارند با مرضيه ي برومند مشكلي ندارم !

وی که پس از مجموعه «هتل» دیگر با مرضیه برومند همکاری نکرده است درباره شائبه اختلافات مابین شان بیان کرد: اگر مردم بگذارند رابطه ي من با خانم برومند خوب است ، چرا بايد بد باشد ؟ من خيلي هم دوستشان دارم . مردم وقتي دونفری را ميبينند که خيلي با هم صميمي هستند ميخواهند به هر طريقي كه شده اين رابطه را به هم بزنند كه متاسفانه اين اتفاق در مورد من و خانم برومند هم در مقطعی افتاد .
وی درباره جزییات این اختلاف اشاره کرد: من شنيدم كه به خانم برومند گفته بودند كه مريم امير جلالي گفته اين آدم اصلا كارگردان نیست من نميخواهم أصلا قسم بخورم چون با صداقت صحبت می‌کنم اما من خانم برومند را به عنوان يك انسان به تمام معنا ، كاردان و دوست داشتني قبول دارم و اگر امروز مريم امير جلالي هستم در بدو شروع كار خود را مديون مرضيه ي برومند ميدانم و محكم ميگويم كه عاشقانه دوستش دارم .

من نود سالم است و دوست دارم آرايش كنم !

امیرجلالی در بخشی از گفتگو با واکنشی تند عنوان کرد که دوست ندارد درباره سنش صحبت کند و این مسئله کاملا شخصی است و به هیچ کسی ربطی ندارد. او همچنین ادامه داد: سن من یک راز است که در شناسنامه من ثبت شده و فقط خودم باید بدانم و به هيچ احدي ارتباط پيدا نميكند. چرا ما عادت كرديم مدام سرمان در زندگي اين و آن باشد ! به من ميگويند خانم سني از شما گذشته است چرا آرايش مي كنيد ؟ خانم و آقای محترم من دوست دارم آرايش كنم و این به خودم مربوط است . من آراستگی را دوست دارم صبح كه از خواب بلند مي شوم موهايم را شانه ميكنم لباس مرتب ميپوشم چون من را از بچگي عادت دادند كه خوب بخورم ، خوب بپوشم و خوب بگردم !

 آشتی کنان امیرجلالی و فرح بخش در من و شما

این بازیگر که پیش از این در مصاحبه ای حمله تندی به مریم معصومی داشت و گلایه شدیدی نسبت به جای‌گیری اسمش بعد از این بازیگر جوان در تیتراژ داشت این موضوع را هم در « من و شما» باز کرد و گفت: ميخواستم به عوامل فيلم " خالتور " بفهمانم كه ارزش دادن به يك بازيگر چه معنايي دارد برای همین به هیچ کدام از اکران های عمومی نرفتم! براي چه بايد در اكران هاي فيلم حاضر میشدم. اما مردم به من لطف داشتند و براي من پيام و پست گذاشتند كه ما فقط به عشق شما و بازی شما به تماشاي فيلم نشستيم .
ظلی پور درباره عکس العمل حسین فرح بخش پرسید که امیرجلالی گفت: آقاي فرحبخش با من تماس گرفتند و من به ايشان گفتم آقاي فرحبخش اولين كار من با شما بوده است و من از شما توقع زیادی داشتم اما آن چیزی که در شان من بود اتفاق نیفتادوخدا آن روز را نياورد كه كسي با احساسات و شخصيت من بازي كند ! من به مريم معصومي كاري ندارم چون دیگر جایی که او باشد بازی نمیکنم من به تهيه كننده و كارگردان كار دارم . بنده حتي حاضر بودم اسمم بعد از اسم سحر قريشي بيايد چون سي تا چهل كار دارد و حداقل سابقه ای دارد نه این خانم . اولين باري است كه من حساسيت نشان دادم به اين دليل كه انرژي گذاشته بودم . ساير بازيگران يعني يكي از عوامل فيلم مثل خدمه ، صدابردار يا كسي كه مي آيد نقشي گذرا را بازي كند نه من به عنوان مريم امير جلالي!

پس از این صحبت ها بود که حسین فرحبخش روی خط تلفنی برنامه آمد و با عنوان اینکه ارادت خاصی به مریم امیرجلالی دارد توانست عصبانیت این بازیگر از این اتفاق را کمرنگ کند و درنهایت این دو با هم آشتی کردند. امیرجلالی به شوخی گفت که باید بخشی از این 6 میلیارد به او اختصاص پیدا کند که فرحبخش هم پذیرفت.

برای سريال " بزنگاه " عطاران از من دعوت نكرد !

مجری من و شما درباره شایعه دعوت از مریم امیرجلالی به «بزنگاه» پرسید که او عنوان کرد که در سريال بزنگاه از او دعوت به كار نشد و درباره قراردادهایش گفت: من هميشه در قرارداد ها سرم كلاه رفته است چون رفاقتي قرار داد مي بندم و انگار روي پيشاني من نوشته خانم امير جلالي خيلي خوب تخفيف مي دهد و من ميگويم قبول !

از علی صادقی انتظار نداشتم

وی در پایان با دیدن عکس علی صادقی گفت: ما سر یک کاری دعوای شدیدی با هم داشتیم و من از او خیلی دلگیر شدم که احترام بزرگترش را نگه نداشت و خیلی حرفهای بدی زد برای همین گفتم در جایی که او باشد من اصلا کار نمیکنم ولی محسن افشانی برای فیلم خودش پادرمیانی کرد و دوباره باهم همبازی شدیم و این دفعه خیلی رفتار موقر و محترمی از علی صادقی دیدم و همه چیز فراموش شد.

گفتني است برنامه ي " من و شما " هر جمعه ساعت 14 به تهيه كنندگي هادي قندي ، اجراي آرش ظلي پور و نويسندگي دنيا خمامي روي آنتن شبكه شما مي رود .

 کلمات کلیدی


captcha