معاون سیما: مسئولان دولتی سعه صدر خود را افزايش دهند
تاریخ: ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت: 17:35:12

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/79b2c17bdfa9a83147aec1b30f566648.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/e7ca1e25f7dda63b22ecc16381025c75.jpg

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/3d2ba7549e12cb4cf33ececaefbd4944.gifکد خبر : 31692 || تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ ۰۸:۳۶                 رادیو و تلویزیون

معاون سیما: مسئولان دولتی سعه صدر خود را افزايش دهند


ایرانیان_معاون سيما در جشنواره تلويزيوني جام جم از همه مسئولان كشور خواست با بالابردن آستانه تحملشان ، مجال انتقاد هاي سازنده را به هنرمندان، مجريان و طنز پردازان صدا و سيما بدهند.


معاون سیما: مسئولان دولتی سعه صدر خود را افزايش دهند

به گزارش شبکه خبری ایرانیان  ، دكتر ميرباقري معاون سيماي رسانه ملي در مراسم پاياني چهارمين جشنواره تلويزيوني جام جم ضمن تبريك سالروز ميلاد حضرت زهرا(س) و امام خميني (ره) و همچنين روز مادر و روز زن ، اعلام كرد : نظرسنجي هاي دقيق و وسيع در سطوح مختلف جامعه مخاطبان نشان داده است 84 درصد مردم ما مخاطب تلويزيون هستند. وي افزود: آمارها نشان مي دهد بطور متوسط مخاطبان تلويزيون 3ساعت و 26 دقيقه در روز بيننده اين رسانه هستند.

وي گفت :سيماي رسانه ملي با بيش از 50 شبكه استاني و ملي همه مناطق كشور و مردم ايران زمين را تحت پوشش قرار داده است . ميرباقري به پنج شبكه عمومي و مهم رسانه ملي اشاره كرد و گفت: شبكه هاي يك، دو ، سه ، پنج و جام جم بطور عموم برنامه هاي متنوع را براي مخاطبان تدارك مي بينند و 12 شبكه تخصصي سراسري،در حوزه هاي سلامت، خبر، نمايش ، ورزش و مستند فعاليت مي كنند و مي توانند مخاطباني را كه علاقه به موضوعات خاص دارند براي تماشاي تلويزيون ترغيب و اغنا كنند.

ميرباقري در پايان چند تقاضا مطرح كرد: وي نخست از همه مسئولان كشور خواست آستانه تحمل خود را نسبت به موضوعات مطرح شده و انتقادها بالا ببرند تا هم جامعه از تلاش هاي منتقدان كه خيرخواه جامعه هستند منتفع شود و هم دست برنامه سازان در حوزه هاي مختلف باز باشد كه اين توسعه سعه صدر ، مسلما به جامعه نيز سرايت خواهد كرد اخلاق پذيرش و انتقاد سالم در جامعه رواج مي يابد.

ميرباقري در بخش ديگري از درخواست هاي خود، از دولت خواست بودجه مصوب صدا و سيما را كه چندان كفايت مخارج اين سازمان فرهنگي را نمي كند به طور كامل و بدون مشكل پرداخت كند تا در حوزه توليد و برنامه سازي خللي وارد نشود. معاون سيماي رسانه ملي ، در پايان از همه برنامه سازان فعال در حوزه توليد كه روز به روز بر كيفيت آثار نمايشي خود مي افزايند قدرداني كرد و از آنان خواست با وجود مشكلات مالي موجود، اين روند را ادامه دهند .کلمات کلیدی


captcha