ضرورت ساماندهی و ثمر بخشی بیشتر حوزه طراحی زیورآلات
تاریخ: ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت: 23:35:51

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/79b2c17bdfa9a83147aec1b30f566648.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/e7ca1e25f7dda63b22ecc16381025c75.jpg

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/3d2ba7549e12cb4cf33ececaefbd4944.gifکد خبر : 32188 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ ۱۹:۳۷                 سیاسی

ضرورت ساماندهی و ثمر بخشی بیشتر حوزه طراحی زیورآلات


ایرانیان_موضوعاتی مانند ضرورت انسجام بخشی فعالیتها، ساماندهی و افزایش ثمربخشی طراحی در این حوزه، ایجاد ارتباط فعال در بین طراحان زیورآلات، برقراری حلقه ارتباطی بین اجزا در برگیرنده، تجاریسازی محصولات، افزایش دانش فنی، حمایت از نوآوریها و بین ساختار و بررسی چالشهای در پیش رو مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.


 ضرورت ساماندهی و ثمر بخشی بیشتر حوزه طراحی زیورآلات

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل ازروابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس اولین جلسه هماهنگی بخش زیورآلات کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در محل این کارگروه برگزار شد.
در این جلسه موضوعاتی مانند ضرورت انسجام بخشی فعالیتها، ساماندهی و افزایش ثمربخشی طراحی در این حوزه، ایجاد ارتباط فعال در بین طراحان زیورآلات، برقراری حلقه ارتباطی بین اجزا در برگیرنده، تجاریسازی محصولات، افزایش دانش فنی، حمایت از نوآوریها و بین ساختار و بررسی چالشهای در پیش رو مورد بحث و گفتگو قرار گرفت. در این جلسه حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با تشکر از فعالیت تمامی دستاندرکاران و هنرمندان و پیشکسوتان و داوران بخش زیورآلات هفتمین جشنواره بین المللی مد و لباس کشور از حمایت این کارگروه برای ایجادی ساختاری مناسب و تاثیر گذار و برنامهریزی راهبردی و ایجاد ساختار مناسب با توجه به ارزشهای تمدنی و فرهنگی ایران اسلامی و همچنین افزایش فعالیت تا بخش زیورآلات کارگروه را خواستار شد.
در ادامه مقرر شد با توجه به اهمیت موضوع و وجود ظرفیتهای گسترده طراحی زیورآلات در سراسر کشور اقدامات لازم برای برنامه ریزی و ساماندهی این حوزه به صورت هدفمند و پیشبینی ساختاری مناسب و با مشارکت تمامی دستاندرکاران علمی، دانشگاهی، صنفی و با حضور هنرمندان پیشکسوت صورت پذیرد.
در این جلسه اساتیدی مانند محبوبه توکلی، نعمتی، دکتر اژدری، فرهنگ زاجفروشها، مهندس غفاری وسیف الهی حضور داشتند.کلمات کلیدی


captcha