ضرغامی: بعضی آقازاده‌ها مهره مار دارند
تاریخ: ۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت: 09:17:43


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/96b32e6c4d25ec6fef8b2cab4a17a5e4.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

logo-samandehi


کد خبر : 32646 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ ۱۱:۰۳                 رسانه و مطبوعات

ضرغامی: بعضی آقازاده‌ها مهره مار دارند


ایرانیان_بعضی آقایان و آقازاده‌ها و سلبریتی ها چنان در شبکه قدرت و ثروت داخلی و خارجی حامی دارند و پشت سرهم جفت شش می‌آورند که جز احتمال داشتن مهره مار عقل آدم به جای دیگری قد نمی دهد.


ضرغامی: بعضی آقازاده‌ها مهره مار دارند

به گزارش شبکه خبری ایرانیان ،عز الله ضرغامی با انتشار تصویر ی در اینستاگرامش نوشت: لابلای دستفروش‌ها در پشت پارک دانشجو، بساط این دستفروش که مهره مار می‌فروخت نظرم را جلب کرد.
با مفهوم مهره مار در ادبیات و ضرب المثل های عامیانه آشنایی داشتم ولی نمیدانستم قیافه اش چطور است و قیمتش چند است!
فروشنده در پاسخ من دوتا استخوان کوچک به اندازه یک دکمه صدفی کوچک نشان داد و گفت قیمت اش 35 هزار تومان است.
میگویند که در محل جفت گیری مارها ، هر کدام از آنها یکی از این مهره ها را به جای می‌گذارد که صاحب آن را به موقعیت و محبوبیت در میان مردم و نفوذ در دلهای آنان می ‌رساند !
معلومه که خرافات است. زورم آمد 35 تومن بدم. ولی اجمالاً به مفهوم مهره مار اعتقاد پیدا کرده ام !! بعضی آقایان و آقازاده ها و سلبریتی ها چنان در شبکه قدرت و ثروت داخلی و خارجی حامی دارند و پشت سرهم جفت شش می‌آورند که جز احتمال داشتن مهره مار عقل آدم به جای دیگری قد نمی دهد.

خرافات و مطایبات را کنار بگذاریم و ماه رمضان و وفور نعمت و رحمت الهی را دریابیم.
از قرائت و انس با قرآن غافل نشویم ، اگر نمی توانیم روزی یک جزء بخوانیم حداقل یک صفحه از قرآن را تلاوت کنیم چه بهتر که همراه ترجمه تفسیرش باشد. "قرآن حکیم" آیت الله مکارم شیرازی از بهترین منابع است.
برای این ایام مطالعه کتاب "علی از زبان علی" اثر ارزنده دوست عزیزم حجت‌الاسلام و المسلمین محمدیان و همچنین ترجمه روان و عالمانه صحیفه سجادیه که توسط دوست عزیز دیگرم علیرضا برازش انجام گرفته در برنامه مطالعاتی ام قرار دارد.
در گذشت غمبار عزیزان ، استاد اخلاق حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی طباطبایی و محمد رضا علیزاده حقوقدان شورای نگهبان و قاسم افشار گوینده پیشکسوت و دوست داشتنی خبر سیما را تسلیت میگویم و برای آنان علو درجات آرزومندم.کلمات کلیدی


captcha