"طرح سلامت در ضیافت" با ارائه خدمات سلامت-محور در مساجد شاخص ورودی غربی پایتخت
تاریخ: ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 03:59:58


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/d7dee89c07fbb62d88f6f683b1b326ec.jpgکد خبر : 32679 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ ۲۳:۵۴                 شهری و رفاهی

همزمان با "ماه میهمانی خدا" انجام می شود؛

"طرح سلامت در ضیافت" با ارائه خدمات سلامت-محور در مساجد شاخص ورودی غربی پایتخت


ایرانیان_"طرح سلامت در ضیافت" با هدف بهره‌مندی روزه داران و نمازگزاران از ویژه برنامه های سلامت-محور در طول ایام ماه صیام، با اجرای برنامه هایی در حوزه بهداشت و ایمنی؛ از جمله برپایی ایستگاه های سلامت در سطح مساجد شاخص ورودی غربی پایتخت آغاز به کار کرده است.


"طرح سلامت در ضیافت" با ارائه خدمات سلامت-محور در مساجد شاخص ورودی غربی پایتخت

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از  روابط عمومی شهرداری منطقه21، حسین معینی کربکندی سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه با اعلام خبر فوق گفت: به منظور ارائه خدمات سلامت-محور به شهروندان در ماه پربرکت رمضان و با هدف ارتقای سطح سلامت روزه داران، احیاء و تقویت نقش مساجد، ارتقای سطح آگاهی های عمومی شهروندان نسبت به موضوع سلامت جسمانی و همچنین تقویت نقش اعضای کانون خادمین سلامت در مساجد، "طرح سلامت در ضیافت" با همیاری خانه های سلامت سرای محلات 13گانه منطقه21 در مساجد شاخص ورودی غربی پایتخت اجرایی می شود.
سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه21 در ادامه عنوان کرد: "طرح سلامت در ضیافت" از جمله ویژه برنامه هایی است که همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، نسبت به ارائه خدمات سلامت-محور به شهروندان از جمله استقرار تیم سلامت، مشاوره روانشناسی، مشاوره تغذیه و طب سنتی، مشاوره پزشکی، مسابقات ورزشی، اجرای برنامه های متنوع آموزشی، تهیه و توزیع اقلام آموزشی، سخنرانی آموزشی با محوریت مباحث سلامت و ... پس از اقامه نمازهای جماعت ظهر و عصر و مغرب و عشاء در سطح مساجد منطقه21 خواهد کرد.
معینی کربکندی در خاتمه تصریح کرد: "طرح سلامت در ضیافت" با هدف حفظ و ارتقای سطح سلامت شهروندان، استفاده از ظرفیت بالای مساجد در ارائه خدمات سلامت، احیا و تقویت نقش مساجد به عنوان اصلی ترین پایگاه حفظ ارزش های والای اسلامی، حفظ و ارتقای بهداشت و ایمنی در مساجد و ... در طول "ماه میهمانی خدا" برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است؛ ویژه برنامه های "طرح سلامت در ضیافت" در طول ماه مبارک رمضان و در قالب جدول زمانبندی به تفکیک تاریخ و روز مشخص در سطح مساجد منتخب منطقه21 اجرا می شود و شهروندان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از ساعت و زمان دقیق اجرای این برنامه ها می توانند به نزدیک ترین خانه سلامت محله خود مراجعه نمایند.

 

 کلمات کلیدی


captcha