بزرگداشت پیشکسوت نساجی و پوشاک اصفهان؛تقدیر از 60 سال خدمات مرحوم منوچهر نیک طبع
تاریخ: ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 03:22:22


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/d7dee89c07fbb62d88f6f683b1b326ec.jpgکد خبر : 32684 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ ۱۹:۱۶                 زنان ،جوان و خانواده

بزرگداشت پیشکسوت نساجی و پوشاک اصفهان؛تقدیر از 60 سال خدمات مرحوم منوچهر نیک طبع


آئین بزرگداشت 60سال خدمات مرحوم منوچهر نیک طبع از پیشکسوتان صنعت ایرانیان_نساجی و پوشاک اصفهان در تالار مشاهیر شهر اصفهان با حضور حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور ، محسن کاشف مدیر نظارت و ارزشیابی ، علی اصغر زیلایی مدیر امور استانهای کارگروه، اساتید ، بزرگان ، پیشکسوتان و خانواده مرحوم منوچهر نیک طبع برگزار شد.


بزرگداشت پیشکسوت نساجی و پوشاک اصفهان؛تقدیر از 60 سال خدمات مرحوم منوچهر نیک طبع

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس  آئین بزرگداشت 60سال خدمات مرحوم منوچهر نیک طبع از پیشکسوتان صنعت نساجی و پوشاک اصفهان در تالار مشاهیر شهر اصفهان با حضور حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور ، محسن کاشف مدیر نظارت و ارزشیابی ، علی اصغر زیلایی مدیر امور استانهای کارگروه، اساتید ، بزرگان ، پیشکسوتان و خانواده مرحوم منوچهر نیک طبع برگزار شد.
قبادی در این آئین به خدمات منوچهر نیک طبع در طی سالهای مختلف پس از پیروزی انقلاب اسلامی بویژه در ایام دفاع مقدس اشاره و از او بعنوان یکی از جهادگران گمنام نساجی وپوشاک کشور یاد کرد.
همچنین قبادی در ا دامه با اشاره به خدمات خانواده ایشان در طی سال های اخیر در حوزه نساجی و پوشاک آنها را از فعالان و تاثیر گذاران و تلاشگران در معرفی توانمندی هنرمندان نساجی ایران و ارتقا باور هنر ایرانی در این حوزه خواند .
همچنین در این مراسم حسام کسایی بنیان گذار کارخانجات پوشاک آرشاک با ذکر خاطراتی به بخشی از زندگی استاد منوچهر نیک طبع در جهت تلاش برای نوآوری ، هنرمندی کار آفرینی و صداقت و درست کاری پرداخت .
در این آئین بهرام آقازاده پیشکسوت ورزش ، حسین کسایی ، دکتر بلوچی و ... از دوستان و یاران قدیمی مرحوم نیک طبع خاطراتی از سوابق مشترک و ویژگی های ارزشمند او را بیان کردند.
گفتنی است مرحوم منوچهر نیک طبع بنیانگذار موسسه پوشاک کوشا در اصفهان از قدیمی ترین و با سابقه ترین چهره های نساجی استان اصفهان بوده و علاوه بر فعالیت های تخصصی دارای خدمات خیر خواهانه فراوانی در طول مدت عمر خود بوده است .
در پایان این مراسم تمامی حاضران که شامل بزرگان نساجی و پوشاک و نمایندگان تشکل های صنفی این بخش بر تلاش خود در جهت ترویج ، تولید ، توسعه و تقویت کالای ایرانی در زمینه نساجی و پوشاک تأکید کردند.کلمات کلیدی


captcha