فراخوان دريافت نظرات و انتقادات از مسافران خط 5 متروي تهران و حومه
تاریخ: ۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت: 09:14:37


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/96b32e6c4d25ec6fef8b2cab4a17a5e4.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

logo-samandehi


کد خبر : 32685 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ ۲۰:۲۱                 شهری و رفاهی

فراخوان دريافت نظرات و انتقادات از مسافران خط 5 متروي تهران و حومه


شركت بهره‌برداری متروي تهران و حومه در پي بروز اختلال در حركت قطارهاي خط 5 ایرانیان_متروي تهران و حومه در روز چهارشنبه 26 ارديبهشت 97، تمام مستندات فني اين مسئله را جمع آوري و بررسي كرده است و اكنون در نظر دارد به منظور بررسي دقيق تر اين اختلال حركتي از ديد شهروندان و مسافران گرامي، نسبت به جمع آوري مشاهدات، پيشنهادات و انتقادات در اين خصوص اقدام كند.


فراخوان دريافت نظرات و انتقادات از مسافران خط 5 متروي تهران و حومه

به گزارش شبکه خبری ایرانیان ،شركت بهره‌برداری متروي تهران و حومه در پي بروز اختلال در حركت قطارهاي خط 5 متروي تهران و حومه در روز چهارشنبه 26 ارديبهشت 97، تمام مستندات فني اين مسئله را جمع آوري و بررسي كرده است و اكنون در نظر دارد به منظور بررسي دقيق تر اين اختلال حركتي از ديد شهروندان و مسافران گرامي، نسبت به جمع آوري مشاهدات، پيشنهادات و انتقادات در اين خصوص اقدام كند.

مسافران محترم به اين منظور می‌توانند به ميزهاي مستقر در ایستگاه‌های صادقيه، كرج، ارم سبز و گلشهر كه پرسنل شركت بهره‌برداری متروي تهران و حومه در آن حضور دارند، مراجعه كنند.

شركت بهره‌برداری متروي تهران و حومه قصد دارد تا با بررسي دقيق گفته‌های شهروندان محترم، ابعاد مختلف اين اختلال حركتي و مشكلات پيش آمده از نظر مسافران را بررسي و در خصوص جلوگيري از بروز چنين حوادثي، برنامه‌ریزی دقیق‌تری داشته باشد. خواهشمند است با ارائه مشاهدات خود شركت را در اين زمينه ياري كنيد.کلمات کلیدی


captcha