تصویب ۱۰ هزارمیلیاردریال اعتبار دربانک سینا برای طرح های روستایی
تاریخ: ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 04:34:15


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/d7dee89c07fbb62d88f6f683b1b326ec.jpgکد خبر : 32726 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ ۲۲:۳۸                 بانک ، بیمه،بورس

تصویب ۱۰ هزارمیلیاردریال اعتبار دربانک سینا برای طرح های روستایی


ایرانیان_بانک سینا در راستای تامین مالی طرح های اشتغالزایی در مناطق روستایی، بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال اعتبار مصوب کرده است.


تصویب ۱۰ هزارمیلیاردریال اعتبار دربانک سینا برای طرح های روستایی

به گزارش شبکه خبری ایرانیان  به نقل از روابط عمومی بانک سینا، در راستای امضای تفاهم نامه همکاری با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری به منظور حمایت از طرح های اشتغالزایی روستایی، تاکنون بیش از ۶ هزار طرح بالغ بر ۳۸ هزار میلیارد ریال به این بانک معرفی شده که ۱۷۴۶طرح به مبلغ نزدیک به ۱۰ هزار میلیارد ریال با  برآورد اشتغالزایی ۱۸ هزار و ۷۲۱  نفر مصوب شده است.

طبق این گزارش، از تعداد مذکور تاکنون ۱۱۹۰طرح بالغ بر ۵۶۱۷ میلیارد ریال منتج به انعقاد قرارداد شده که از این میزان مبلغ ۴۰۳۱ میلیارد ریال پرداخت شده و پیش بینی می شود جهت ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر اشتغال ایجاد شود.

همچنین از مجموع طرح های حمایت شده تعداد ۵۲۶ طرح به مبلغ ۱۸۳۳ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده که طبق برآوردها زمینه اشتغال بیش از ۵ هزار نفر را به همراه داشته است.
این طرح ها اغلب در حوزه کشاورزی، تولید محصولات غذایی و بسته بندی بوده است.کلمات کلیدی


captcha