بررسی جلوه های انقلاب و دفاع مقدس در ادبیات کودک و نوجوان
تاریخ: ۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت: 02:20:06

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/79b2c17bdfa9a83147aec1b30f566648.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/3d2ba7549e12cb4cf33ececaefbd4944.gifکد خبر : 33084 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ ۲۱:۴۶                 ایثارو مقاومت

بررسی جلوه های انقلاب و دفاع مقدس در ادبیات کودک و نوجوان


ایرانیان_جلوه های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در ادبیات کودک و نوجوان در نهمین نشست تخصصی «چهل شاهد» که به بررسی چهل سال هنر و ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس می پردازد بررسی می شود.


بررسی جلوه های  انقلاب و دفاع مقدس در ادبیات کودک و نوجوان

به گزارش شبکه خبری ایرانیان ،مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس  با اعلام این خبر گفت: در طول جنگ هشت ساله ، مظاهر و جلوه های زیبای گوناگونی از رشادت ها و جان فشانی های رزمندگان  به وجود آمد که بی گمان در تاریخ پر افتخار ایران  تا ابد خواهد درخشید و نمونه های بارز این جلوه ها در گستره ادبیات کودک و نوجوان فراوان دیده می شود.

علی اصغر جعفری افزود: با توجه به اهمیت موضوع ادبیات داستانی کودک و نوجوان ، موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در چهارمین نشست تخصصی ادبیات داستانی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به این مهم می پردازد.

چهارمین نشست تخصصی ادبیات داستانی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با حضور رفیع افتخار ،  محسن چینی فروشان ، محمد حنیف و محسن هجری روز دوشنبه 28 خرداد ماه ساعت 10 صبح در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می شود.کلمات کلیدی


captcha