مجوز برگزاري ٢٧نمايشگاه و جشنواره در حوزه مد و لباس صادر شده است
تاریخ: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: 04:34:41

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/79b2c17bdfa9a83147aec1b30f566648.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/3d2ba7549e12cb4cf33ececaefbd4944.gifکد خبر : 33567 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ ۲۳:۵۳                 زنان ،جوان و خانواده

از ابتداي سال تا كنون؛

مجوز برگزاري ٢٧نمايشگاه و جشنواره در حوزه مد و لباس صادر شده است


ایرانیان_مجوز برگزاری رویدادهای حوزه مد و لباس از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور به استناد ماده 2 آئین نامه اجرایی قانون ساماندهی مد و لباس کشور در سال جاری صادر می‌شود.


 مجوز برگزاري ٢٧نمايشگاه و جشنواره  در حوزه مد و لباس صادر شده است

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، مجوز برگزاری رویدادهای حوزه مد و لباس از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور به استناد ماده 2 آئین نامه اجرایی قانون ساماندهی مد و لباس کشور و بند "ج" ماده 4 آئین نامه داخلی دبیرخانه کارگروه مربوطه صادر می‌شود.
بر این اساس، اشخاص حقیقی و حقوقی، طراحان و تولیدکنندگان، صاحبان برند و سایر فعالان این عرصه می‌توانند درخواست خود را جهت برگزاری رویداد اعلام کرده و در صورت کسب صلاحیت از سوی دستگاه‌های بیرونی نظارتی و کارشناسان کارگروه، پس از بررسی طرح، مجوز اجرا را دریافت کنند.

کمیسیون صدور مجوز در ذیل کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، ضمن بررسی آثار مورد نظر جهت ارائه و زمان و مکان برگزاری، مجوزهای حداقل 3روزه را صادر می‌کند. از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر 27 مجوز برپایی نمایشگاه و برگزاری ایونت از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور صادر شده است.کلمات کلیدی


captcha