بالغ بر۴۳میلیارد تومان صرف استاندارد سازی فضاهای آموزشی و به روز رسانی تجهیزات کارگاهی شده است
تاریخ: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: 20:13:57


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/d7dee89c07fbb62d88f6f683b1b326ec.jpgکد خبر : 33612 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ ۲۲:۴۸                 آموزش عالی و فناوری

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان خبر داد:

بالغ بر۴۳میلیارد تومان صرف استاندارد سازی فضاهای آموزشی و به روز رسانی تجهیزات کارگاهی شده است


ایرانیان_معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در بازدید از سایت مسابقات ملی مهارت از صرف ۴۳میلیارد تومان هزینه در راستای استاندارد سازی فضاهای آموزشی و به روز رسانی تجهیزات کارگاهی در سال گذشته خبر داد .


 بالغ بر۴۳میلیارد تومان صرف استاندارد سازی فضاهای آموزشی و به روز رسانی تجهیزات کارگاهی شده است

به گزارش شبکه خبری ایرانیان، نادر فخری معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور ضمن بازدید از سایت مسابقات گفت: هیچ دستگاه آموزشی تجهیزات فنی و حرفه ای را ندارد.

فخری افزود:مشکل به روز نبودن تجهیزات به دلیل کمبود اعتبارات مالی در سال های گذشته بوده است و با تلاش دکتر پاک سرشت ریاست سازمان در سال گذشته بالغ بر۴۳میلیارد تومان صرف استاندارد سازی و به روز رسانی فضاها و تجهیزات آموزشی شده است و برای تامین و به روز رسانی تجهیزات هجدهمین مسابقات ملی مهارت از ظرفیت صنایع کشور به عنوان حامیان مالی در برخی از رشته ها استفاده شد.

وی در این بازدید سطح مسابقات را بسیار فنی و کارشناسانه عنوان کرد و خواستار کیفی سازی هرچه بیشتر آموزش های مهارتی شد.

فخری اظهار داشت: امسال روند اجرای مسابقات از لحاظ کیفی در مقایسه با سال های گذشته تفاوت های چشمگیری دارد چرا که سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور تجهیزات مورد استفاده رقابت کنندگان را تا حد ممکن متناسب با تغییرات تکنولوژی روز دنیا به روز رسانی کرده است.

وی ضمن تاکید برلزوم حمایت بیشتر از برگزیدگان مسابقات ملی مهارت خاطرنشان کرد: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزیدگان مسابقات ملی مهارت را در راستای بهره برداری بهینه از تجربیات و مهارت های آنها به عنوان مربی وسرباز مربی به کار می گیرد .

وی تصریح کرد: برای حمایت از نخبگان مهارتی اقدامات تشویقی دیگری از جمله اعطای تسهیلات کم بهره به کارآموزانی که قصد راه اندازی بنگاه های خود اشتغالی دارند نیز در دستور کار قرار دارد.کلمات کلیدی


captcha