موسیقی انقلاب و دفاع مقدس در "چهل شاهد" بررسی می شود
تاریخ: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: 08:16:37


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/d7dee89c07fbb62d88f6f683b1b326ec.jpgکد خبر : 33701 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ ۲۱:۱۰                 ایثارو مقاومت

موسیقی انقلاب و دفاع مقدس در "چهل شاهد" بررسی می شود


ایرانیان_نقش و تاثیرات متقابل موسیقی و انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در دهمین نشست تخصصی "چهل شاهد" که به بررسی چهل سال هنر و ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس می پردازد بررسی می شود.


موسیقی انقلاب و دفاع مقدس در "چهل شاهد" بررسی می شود

به گزارش شبکه خبری ایرانیان ،مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با اعلام این خبر گفت : خاطرات دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به کمک موسیقی و آواهای ماندگار در اذهان ملت ایران نقش بسته است و این آواها تا همیشه در سپهر موسیقی ایران خواهد درخشید.

علی اصغر جعفری افزود: موسیقی در هشت سال دفاع مقدس تاثیر بسیاری در روحیه مردم ایران داشت و پس از جنگ تحمیلی که دشمن شیوه جدیدی برای جنگ در پیش گرفته است موسیقی انقلاب و دفاع مقدس باید همچنان تاثیر خود را در ذهن مردم بگذارد. به همین منظور موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در سلسله نشت های "چهل شاهد" به این مهم می پردازد.

اولین نشست تخصصی بررسی موسیقی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با حضور دکتر حسن ریاحی ، استاد داود گنجه ای و استاد محمد میر زمانی دوشنبه اول مرداد ماه ساعت ۱۰ صبح در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می شودکلمات کلیدی


captcha