افزايش مصدومان زلزله کرمانشاه به 146 نفر
تاریخ: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: 20:18:57


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/d7dee89c07fbb62d88f6f683b1b326ec.jpgکد خبر : 33706 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ ۰۲:۱۱                 حوادث و بلایا

افزايش مصدومان زلزله کرمانشاه به 146 نفر


ایرانیان_زلزله‌های نسبتا شديد رويدر حوالی هرمزگان و تازه آباد ثلاث باباجانی کرمانشاه را لرزاند؛ مصدومان زلزله کرمانشاه به 146 نفر رسيده است.


افزايش مصدومان زلزله کرمانشاه به 146 نفر

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از  خبرگزاری صداوسیما ،سرپرست سازمان اورژانس کشور گفت: شمار مصدومان زلزله کرمانشاه به ۱۴۶ نفر افزایش پیدا کرد.

زلزله کرمانشاه با 128 مصدوم

استاندار کرمانشاه از مصدوم شدن ۱۲۸ نفر بر اثر زلزله بعد از ظهر امروز در استان خبر داد.

زلزله کرمانشاه با 128 مصدوم

هوشنگ بازوند گفت: بر اثر زلزله بعد از ظهر امروز ۹۰ نفر در ثلاث باباجانی، ۳۰ نفر در جوانرود و ۸ نفر در سرپلذهاب مصدوم شدند که اکثریت این مصدومان به صورت سرپایی مداوا شده اند.

زلزله 5 و 9 دهم ريشتري در تازه آباد ثلاث باباجاني

زمین لرزه‌ای به بزرگی ۵ و ۹ دهم ریشتر تازه آباد در ثلاث باباجانی استان کرمانشاه را لرزاند.
این زمین لرزه ساعت 14 و 37 دقیقه بعد از ظهر امروز در عمق 8 کیلومتری زمین رخ داد که از خسارت احتمالی این زمین لرزه هنوز خبری مخابره نشده است.شدت این زمین لرزه به حدی بود که در شهرستان‌های غربی استان و شهر کرمانشاه نیز احساس شد.

زلزله تازه آباد خسارت جانی نداشته است

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: بر اساس آخرین اخبار دریافتی زلزله تازه آباد خوشبختانه خسارت جانی در پی نداشته است.
رضا محمودیان افزود: بر اساس آخرین اخبار ردیافتی از مرکز فوریت‌های پزشکی استان بر زلزله تازه آباد خسارت جانی نداشته است بر اثر زلزله بعد از ظهر امروز در تازه آباد ثلاث باباجانی تا این لحظه ۱۵ نفر مصدوم سرپایی به مراکز درمانی مراجعه کرده اند وخوشبختانه تلفات جانی نداشته ایم.

وی اظهار داشت: هم اکنون نیرو‌های امدادی در منطقه مشغول امداد رسانی وبرآورد خسارت هستند که اخبار دقیق‌تر در ساعات آینده در مورد میزان خسارت اعلام خواهد شد.

زلزله ۵ و ۹ دهم ریشتری بعد از ظهر امروز در تازه آباد ثلاث باباجانی در اکثر شهرستان‌های استان کرمانشاه و در استان‌های لرستان، ایلام، همدان وکردستان نیز احساس شد.

زلزله در هرمزگان

زلزله 5 و 9 دهم ريشتري در عمق ۸ کیلومتری زمین و در مرز بین استان‌های فارس و هرمزگان رخ داد.
پیش از وقوع زلزله ۵ و ۷  دهم ریشتری، زلزله‌ای نیز به قدرت ۴ و ۷ دهم ریشتر به وقوع پیوست.
این زمین لرزه در فاصله ۴۸ کیلومتری رویدر و ۵۳ کیلومتری درز فارس، در عمق ۸ کیلومتری زمین رخ داد.شهروندان ساکن جنوب و جنوب شرق فارس، تکان‌های نسبتا شدید این زمین‌لرزه را احساس کردند.هنوز در خصوص خسارات احتمالی و تلفات این زمین لرزه گزارشی مخابره نشده است.
تیم‌های ارزیاب برای بررسی خسارات احتمالی به مناطق اعزام شدند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: این زمین لرزه در مرز استان هرمزگان و استان فارس بوده است.علیرضا صفا افزود: خسارت زلزله در حال بررسی است.فاروق رحیمی بخشدار رویدر نیز گفت: در بررسی‌های اولیه خسارتی گزارش نشده است و بررسی‌ها ادامه دارد.  وکیل زاده سرپرست مدیریت بحران استانداری فارس هم گفت: در حال برررسی خسارات احتمالی این زمین‌لرزه هستیم.

خسارت جزيي در لارستان

زمین لرزه ۵ و ۷ دهم ریشتری در مرز استان فارس و هرمزگان خسارات جزیی در روستای لارستان به همراه داشت.

حسنی فرماندار لارستان گفت: زمین لرزه ۵ و ۷ دهم ریشتری در مرز استان فارس و هرمزگان موجب ریزش کوه و آسیب جزیی دو منزل مسکونی در روستا هرمود مهرخوی بخش مرکزی شد.
حسنی افزود: تیم ارزیاب هلال احمر برای بررسی بیشتر به مناطق زلزله زده لارستان اعزام شدند.
وی ادامه داد: نیرو‌های امدادی و عملیاتی لارستان آماده باش هستند.کلمات کلیدی


captcha