اعلام اسامی فیلم‌های کوتاه پویانمایی و کوتاه داستانی ایرانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان
تاریخ: ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت: 07:29:14

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/79b2c17bdfa9a83147aec1b30f566648.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/e7ca1e25f7dda63b22ecc16381025c75.jpg

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/3d2ba7549e12cb4cf33ececaefbd4944.gif



کد خبر : 34207 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ ۲۰:۵۹                 سینما

اعلام اسامی فیلم‌های کوتاه پویانمایی و کوتاه داستانی ایرانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان


ایرانیان_فیلم‌های کوتاه پویانمایی و کوتاه داستانی ایرانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان معرفی شدند.


اعلام اسامی فیلم‌های کوتاه پویانمایی و کوتاه داستانی ایرانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع‌رسانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان؛ تعداد 11  فیلم کوتاه پویانمایی و 11 فیلم کوتاه داستانی ایرانی در سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

*فیلم های کوتاه پویانمایی
1- «اینجوری بهتره (قسمت سفر دریایی)» به کارگردانی شیوا ممتحن و تهیه کنندگی سیما ممتحن
2- «نبرد» به کارگردانی و تهیه کنندگی جلال نعیمی
3- «باربر» به کارگردانی و تهیه کنندگی داریوش اسکویی
4- «حوض نقاشی» به کارگردانی نگاره حلیمی و امین ملکیان و تهیه کنندگی نگاره حلیمی
5- «بدو رستم بدو» به کارگردانی و تهیه کنندگی حسین ملایمی
6- «روبی و جوجه ها» به کارگردانی بهنود نکوئی و تهیه کنندگی بابک نکوئی (مرکز پویانمایی صبا)
7- «گرگم و بره میبرم» به کارگردانی و تهیه کنندگی امیرهوشنگ معین (کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان)
8- «شب ترسناک لومو» به کارگردانی ساره شفیعی پور و تهیه کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
9- «دیدی و بودی» به کارگردانی احسان توسلی‌زاده، مونا عبدالله شاهی و سجاد حضرت قلی‌زاده و تهیه کنندگی احسان توسلی زاده
10- «مرا ببین» به کارگردانی رضا مهرانفر و تهیه کنندگی مریم صانعی
11- «یکی بود، یکی نبود» به کارگردانی و تهیه کنندگی مهین جواهریان

*فیلم های داستانی کوتاه
1- «مثل بچه آدم» به کارگردانی آرین وزیر دفتری و تهیه کنندگی مجید برزگر
2- «باز هم سکوت» به کارگردانی و تهیه کنندگی راضیه سراجی
3- «بین ما» به کارگردانی مرتضی خانجانی وشکی و تهیه کنندگی شهرداری اصفهان
4- «جمعه گل» به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی یزدی و تهیه کنندگی حسین اسدی زاده
5- «مونالیزا» به کارگردانی عباس عمرانی بیدی و تهیه کنندگی حجت شمس
6- «چمدان» به کارگردانی مهدی سیم ریز و تهیه کنندگی موسسه آفرینش های آستان قدس رضوی
7- «17 ساعت» به کارگردانی پدرام نوری و تهیه کنندگی پدرام نوری و امیرحسین فیروزفر
8- «سفید کمرنگ» به کارگردانی غلامرضا جعفری و تهیه کنندگی انجمن سینمای جوان ایران- دفتر اصفهان
9- «شکلات» به کارگردانی و تهیه کنندگی مهدی حیدری
10- «مارلون» به کارگردانی و تهیه کنندگی درناز حاجیها
11- «استادیوم» به کارگردانی کیوان فهیمی و تهیه کنندگی کیوان فهیمی و سمیرا مرزبان

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد در تاریخ 8 الی 14 شهریورماه 1397 در شهر اصفهان برگزار می شود.



کلمات کلیدی


captcha