دولت به حضور بانوان در مدیریت ها اعتماد کامل دارد
تاریخ: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: 20:14:04


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/d7dee89c07fbb62d88f6f683b1b326ec.jpgکد خبر : 34244 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ ۲۰:۱۰                 صنعت،معدن، تجارت

دولت به حضور بانوان در مدیریت ها اعتماد کامل دارد


ایرانیان_نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران ، در این نشست با اشاره به توجه و اعتماد دولت به حضور خانم ها در پست های مختلف مدیریتی گفت: سازمان ملی استاندارد ایران جزء نخستین دستگاههای دولتی به توان و تخصص بانوان در بخش های مدیریتی به ویژه در استانها توجه دارد.


 دولت به حضور بانوان در مدیریت ها اعتماد کامل دارد

نشست هم اندیشی حوزه زنان و خانواده سازمان ملی استاندارد ایران ، صبح امروز با حضور رییس ، معاون و بانوان مدیرستادی و استانی سازمان ملی استاندارد ایران و بانوان شاغل در این سازمان در کرج برگزار شد.

نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران ، در این نشست با اشاره به توجه و اعتماد دولت به حضور خانم ها در پست های مختلف مدیریتی گفت: سازمان ملی استاندارد ایران جزء نخستین دستگاههای دولتی به توان و تخصص بانوان در بخش های مدیریتی به ویژه در استانها توجه دارد.

وی شایسته سالاری را ملاک عمل سازمان ملی استاندارد ایران عنوان کرد و افزود: در بسیاری از امور محوله به بانوان نتایج بسیار مثبت و قابل تقدیر است که امیدوارم این موضوع به سایر بخش ها تسری یابد.

پیروزبخت در پاسخ به مسائل و مشکلات معیشتی کارکنان سازمان باابراز امیدواری گفت: با تدوین آیین نامه اجرایی قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد و قرار گرفتن این سازمان در جایگاه واقعی بتوانیم بسیاری از انتظارات کارکنان را پاسخگو باشیم.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران با اشاره به قانون جدید سازمان استاندارد افزود: در راستای اجرایی شدن این قانون، لازم است با تدابیر مناسبی ، پاسخگوی انتظارات و توقعات جامعه باشیم.

پیروزبخت با اشاره به نقش کلیدی و حساس استاندارد در جامعه بر ارتقای سطح دانش همه کارکنان به ویژه بانوان تاکید کرد.

مریم قبادی دانا ، مشاور امور زنان و خانواده سازمان ملی استاندارد ایران در این نشست با اشاره به حضور موثر بانوان در این سازمان گفت: 43 درصد از کارکنان شاغل در سازمان ملی استاندارد ایران، بانوان هستند که 37 درصد آنها در پست های مختلف مدیریتی منصوب شده اند.

قبادی دانا در این نشست به موضوعاتی از جمله  وضعیت معیشتی ، امنیت شغلی ، امکانات رفاهی، ارایه برنامه های آموزشی موثر و دیگر موارد به عنوان خواست بانوان شاغل در سازمان اشاره کرد.

در ادامه، زهرا ترکی ، مدیرکل توسعه منابع انسانی و امور پشتیبانیسازمان ملی استاندارد ایران نیز به پرسش های حاضران در خصوص امکانات رفاهی و تفریحی ، حقوق و مزایا و تبدیل وضعیت کارکنان پیمانی و قراردادی ، وضعیت بیمه  کارکنان پاسخ داد.

رییس سازمان ملی استاندارد ایران در پایان از اختصاص زمان برایملاقات حضوری همکاران در تهران و کرج خبر داد که با هماهنگی دفتر ریاست انجام می گیرد.کلمات کلیدی


captcha