جزئیات و زمان برگزاری شانزدهمین جشنواره شعر و داستان جوان «سوره» اعلام شد
تاریخ: ۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت: 08:35:33


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/96b32e6c4d25ec6fef8b2cab4a17a5e4.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

logo-samandehi


کد خبر : 34914 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ ۱۹:۵۸                 ادبیات و نشر

جزئیات و زمان برگزاری شانزدهمین جشنواره شعر و داستان جوان «سوره» اعلام شد


ایرانیان_با انتشار فراخوان شانزدهمین جشنواره شعر و داستان جوان «سوره» که آبان ماه 97 برگزار می شود، جزئیات این رویداد فرهنگی و هنری اعلام شد.


جزئیات و زمان برگزاری شانزدهمین جشنواره شعر و داستان جوان «سوره» اعلام شد

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، حوزه هنری انقلاب اسلامی شانزدهمین جشنواره شعر و داستان جوان «سوره» را آبان ماه 1397 در شهر رشت برگزار می کند. شناسایی و جذب استعدادهای ادبی جوان، تبادل اندیشه و تجربه های شاعران و نویسندگان جوان انقلاب اسلامی، جریان سازی در شعر و ادبیات منطبق بر ارزش‌های اسلامی، معرفی و برجسته‌سازی چهره‌های ممتاز عرصه شعر و داستان جوان انقلاب از جمله اهداف برگزاری این رویداد فرهنگی و هنری اعلام شده است.

 شانزدهمین جشنواره شعر و داستان جوان «سوره» در دو بخش اصلی داستان و شعر با موضوع آزاد و بخش ویژه مدح پیامبر و وحدت آبان ماه امسال برگزار می شود. بخش داستان این جشنواره شامل قالب های داستان کوتاه و داستانک یا داستان کوتاه کوتاه)قالبی در داستان نویسی که در حداکثر یک صفحه نوشته می‌شود و در پی کشفی ضربه‌زننده است) و بخش شعر آن شامل قالب های شعر سنتی (کلاسیک)، شعر نو (سپید و نیمایی) و ترانه و سرود است. همچنین علاقه مندان به شرکت در این رویداد فرهنگی و ادبی می توانند در بخش ویژه با موضوع مدح پیامبر و وحدت، اشعار و داستان های خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این رویداد، 15 مهر و زمان برگزاری آن، 27 و 28 آبان ماه در شهر رشت است.

متقاضیان شرکت در شانزدهمین جشنواره شعر و داستان جوان «سوره»  می توانند با مراجعه به سایت سپهر سوره هنر(حوزه هنری) به نشانیhttp://www.artfest.ir/   در جریان جزئیات مقررات و شرایط ارسال اثر به این جشنواره قرار بگیرند.کلمات کلیدی


captcha