نمایش «دهانی پر از کلاغ» به پردیس تئاتر تهران می آید
تاریخ: ۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت: 08:53:24


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/96b32e6c4d25ec6fef8b2cab4a17a5e4.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

logo-samandehi


کد خبر : 34931 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ ۲۱:۲۷                 تئاتر و هنر های تجسمی

همزمان با هفته دفاع مقدس

نمایش «دهانی پر از کلاغ» به پردیس تئاتر تهران می آید


نمایش «دهانی پر از کلاغ» به نویسندگی «جمشید خانیان» و کارگردانی «کامبیز ایرانیان_جهانگیری» از روز یکشنبه 1 مهرماه همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در پردیس تئاتر تهران روی صحنه می رود.


نمایش «دهانی پر از کلاغ» به پردیس تئاتر تهران می آید

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، نمایش «دهانی پر از کلاغ» به نویسندگی «جمشید خانیان» و کارگردانی «کامبیز جهانگیری» از روز یکشنبه 1 مهرماه به مناسبت هفته دفاع مقدس در پردیس تئاتر تهران روی صحنه می رود.

این نمایش مبتنی بر تقاضای کارگردان و با توجه به محتوای متناسب با روزهای دفاع مقدس به مدت 12 روز در سالن استاد محمد روی صحنه خواهد بود.

در خلاصه داستان این اثر نمایش آمده است: دو برادر پس از هفده سال در مکان نامشخصی با یکدیگر دیدار می‌کنند و خاطراتشان را از دوران کودکی، نوجوانی تا جوانی شان که در جنگ گذشت را مرور می‌کنند. آن‌ها با اینکه دوقلو هستند در خانواده بسیار مورد تبعیض قرار گرفته‌اند و این موضوع برادر کوچکتر را دچار کینه و عقده کرده است که مسئله منجر به ....

بازیگران نمایش «دهانی پر از کلاغ» احسان بیرامی، محمدرضا گرامی‌نژاد، پریسا سیاوشی و هلنا محمدی هستند.

همچنین طراحی صحنه این نمایش را مهدیه شاه مرادی برعهده دارد، معصومه پرورشی طراح لباس و گریم «دهانی پر از کلاغ» است و انتخاب موسیقی آن را امیرصالح نجاری انجام داده است.

نمایش «دهانی پر از کلاغ» به نویسندگی «جمشید خانیان» و کارگردانی «کامبیز جهانگیری» از روز یکشنبه 1 مهرماه در ساعت 18 و در سالن استادمحمد پردیس تئاتر تهران روی صحنه می رود.کلمات کلیدی


captcha