آمریکایی ها: کمک به صهیونیست‌ها محدود شود
تاریخ: ۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت: 08:30:38


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/96b32e6c4d25ec6fef8b2cab4a17a5e4.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

logo-samandehi


کد خبر : 34937 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ ۱۹:۴۳                 آمریکا اروپا

نتایج یک نظرسنجی؛

آمریکایی ها: کمک به صهیونیست‌ها محدود شود


۵۴ و ۸ دهم درصد آمریکایی ها می گویند محدودیت‌های "قانون کنترل صادرات تسلیحات" باید بر اسرائیل اعمال شود.


آمریکایی ها: کمک به صهیونیست‌ها محدود شود

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از پایگاه اینترنتی آنتی وار ، اکثر مردم آمریکا خواستار محدود شدن کمک آمریکا به اسرائیل هستند به طوریکه 54 و هشت دهم درصد از شرکت کنندگان در یک نظرسنجی گفتند محدودیت های "قانون کنترل صادرات تسلیحات" باید بر اسرائیل که پیمان منع گسترش تسلیحات هسته ای ( ان پی تی ) را امضا نکرده است ، اعمال شود.
"مؤسسه تحقیق سیاست خاورمیانه" در نظرسنجی که به صورت آنلاین از 706 آمریکایی انجام داده است به آنان گفت: "قانون کنترل صادرات تسلیحات ، کمک های خارجی به کشورهای دارای تسلیحات هسته ای را که ان پی تی را امضا نکرده اند محدود می کند. سیا می گوید اسرائیل سلاح هسته ای دارد ، اکنون پاسخ شما به این مسئله چیست؟ 54 و هشت دهم درصد از پاسخ دهندگان از اعمال این محدودیت ها حمایت کردند و 40 و شش دهم درصد مخالف این مسئله بودند. چهار و شش دهم درصد هم نظرهای دیگری داشتند.
نتیجه این نظرسنجی در دعوای حقوقی فعلی برای واداشتن وزارت خارجه و وزارت انرژی آمریکا برای انتشار سند موسوم به "دستور العمل انتشار اطلاعات مربوط به احتمال توانمندی هسته ای اسرائیل" یا "دبلیو ان پی-136" به عنوان مدرک ارائه شد. این سند به عنوان یک دستور محرمانه "سکوت" عمل می کند که کارکنان و پیمانکاران نهاد فدرال را از بحث علنی درباره برنامه تسلیحات هسته ای اسرائیل یا انتشار اطلاعات دولت آمریکا در این خصوص منع می کند.کلمات کلیدی


captcha