پاسخ ایران به کوچک‌ترین تهدید، کوبنده است
تاریخ: ۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت: 08:33:24


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/96b32e6c4d25ec6fef8b2cab4a17a5e4.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

logo-samandehi


کد خبر : 34963 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ ۱۸:۳۸                 مجلس و دولت

در گفتگوی تلفنی با وزیر کشور؛

پاسخ ایران به کوچک‌ترین تهدید، کوبنده است


ایرانیان_رئیس جمهورگفت: پاسخ ایران به کوچک‌ترین تهدید، کوبنده خواهد بود و حامیان تروریست‌ها باید پاسخگو باشند.


پاسخ ایران به کوچک‌ترین تهدید، کوبنده است

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري، آقای روحانی در پی حمله تروریستی صبح امروز به مردم اهواز در مراسم رژه نیروهای مسلح، در گفتگوی تلفنی با «عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور و «غلامرضا شریعتی» استاندارخوزستان، از تازه ترین گزارش های اقدام تروریستی صبح امروز در اهواز و روند شناسایی و رسیدگی به وضع مجروحان این استان اطلاع یافت و دستورهای لازم را صادر کرد.
وی در این گفتگوهای تلفنی، ضمن آرزوی علو درجات برای شهدای این حادثه تروریستی و ابراز همدردی با خانواده های معظم این شهیدان، دستور داد تمام امکانات در جهت اقدامات فوری و امدادی برای رسیدگی به وضع مجروحان این حادثه تروریستی به کار گرفته شود.
رئیس جمهور دستورهای لازم را به وزارت اطلاعات برای بسیج همه امکانات دستگاه ها و نهادهای امنیتی و نظامی به منظور شناسایی سریع تروریست ها و سرشاخه های ارتباطی آنها و برخورد قاطع و عبرت آموز با مرتبطان این جنایت صادر کرد.
آقای روحانی تاکید کرد: پاسخ جمهوری اسلامی ایران به کوچک ترین تهدید، کوبنده خواهد بود اما کسانی که از این تروریست ها پشتیبانی تبلیغاتی و اطلاعاتی می کنند، باید پاسخگو باشند.کلمات کلیدی


captcha