دستگاه‌های مسؤول دنباله جنایتکاران را تعقیب و به پنجه قضایی بسپارند
تاریخ: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 02:08:43


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/96b32e6c4d25ec6fef8b2cab4a17a5e4.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

logo-samandehi


کد خبر : 34964 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ ۱۸:۴۰                 رهبری

پیام رهبر معظم انقلاب درپی حادثه تروریستی در اهواز؛

دستگاه‌های مسؤول دنباله جنایتکاران را تعقیب و به پنجه قضایی بسپارند


ایرانیان_رهبر معظم انقلاب تأکید کردند: دستگاه‌های مسئول اطلاعاتی موظفند با سرعت و دقت دنباله‌های جنایتکاران را تعقیب کنند و آنان را به سرپنجه‌ مقتدر قضایی کشور بسپارند.


دستگاه‌های مسؤول دنباله جنایتکاران را تعقیب و به پنجه قضایی بسپارند

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري، درپی حادثه تروریستی امروز صبح در اهواز که به شهادت و زخمی شدن جمعی از مردم عزیزمان منجر شد، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی با تسلیت به خانواده های شهدای این حادثه تلخ و تأسفبار تأکید کردند: دستگاه‌های مسئول اطلاعاتی موظفند با سرعت و دقت دنباله‌های جنایتکاران را تعقیب کنند و آنان را به سرپنجه‌ مقتدر قضایی کشور بسپارند.
متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به این شرح است:

مسئولان، جنایتکاران را به پنجه قضایی بسپارندبسمه‌تعالی
حادثه‌ تلخ و تأسفبار شهادت جمعی از مردم عزیزمان در اهواز به دست تروریست های مزدور، یک بار دیگر قساوت و خباثت دشمنان ملت ایران را آشکار ساخت. این مزدوران قسی‌القلب که به روی زن و کودک و مردم بیگناه آتش می گشایند وابسته به همان مدعیان دروغگو و ریاکارند که پیوسته دم از حقوق بشر می زنند. دل های پرکینه‌ آنان نمی تواند تجلّی اقتدار ملی در نمایش نیروهای مسلح را تحمل کند. جنایت اینها ادامه‌ توطئه‌ دولت های دست‌نشانده‌ امریکا در منطقه است که هدف خود را ایجاد ناامنی در کشور عزیز ما قرار داده‌اند. به کوری چشم آنان ملت ایران راه شرافتمندانه و افتخارآمیز خود را ادامه خواهد داد و مانند گذشته بر همه‌ دشمنی‌ها فایق خواهد آمد.
اینجانب تسلّا و همدردی خود را به خانواده‌های این شهیدان عزیز عرض می کنم و صبر و سکینه‌ الهی را برای آنان و علوّ درجات برای شهیدان مسألت می نمایم. دستگاه‌های مسئول اطلاعاتی موظفند با سرعت و دقت دنباله‌های این جنایتکاران را تعقیب کنند و آنان را به سرپنجه‌ مقتدر قضایی کشور بسپارند.کلمات کلیدی


captcha

فروشگاه اينترنتي میگه:

اصل کارهم همین است و هرکسی که از قواعد و مقررات سرپیچی نمود باید شناسایی و شکف شوند و بی بند و باری در جامعه به وجود نیاید فروشگاه اينترنتي www.baneh.com باسپاس