پیام مدیر عامل بانک سرمایه به مناسبت آغازسال تحصیلی و هفته دفاع مقدس
تاریخ: ۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت: 09:13:34


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/96b32e6c4d25ec6fef8b2cab4a17a5e4.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

logo-samandehi


کد خبر : 34980 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ ۱۶:۵۷                 بانک ، بیمه،بورس

پیام مدیر عامل بانک سرمایه به مناسبت آغازسال تحصیلی و هفته دفاع مقدس


ایرانیان_مدیرعامل بانک سرمایه به مناسبت آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس پیامی به شرح ذیل صادر نمود:


پیام مدیر عامل بانک سرمایه به مناسبت آغازسال تحصیلی و هفته دفاع مقدس

باز هم خنکای نسیم، با معجونی غریب از رایحه‌های خاطره‌انگیز، رایحه نیمکت‌ها، دفترهای سفید، کتاب‌های نو، برگ‌های زرد، حیاط باران‌خورده مدرسه، روزهای کوتاه و شب‌های زودهنگام، آری، با معجونی از همه این‌ها مشام ما را نوازش می‌دهد و هردانش‌آموزی را به گام نهادن در رازآمیزترین و هیجان‌انگیزترین فصل سال فرامی‌خواند.

فرزندان ما نیز از این‌همه زیباییِ پاییزی توشه برمی‌گیرند و با نام پروردگار سال تحصیلی دیگری را آغاز می‌کنند تا با دانشی که مجدانه خواهند اندوخت و نگرش کمال‌یافته‌تری که به انسان و جهان خواهند یافت، یک سال دیگر به هدف والای خود که توفیق خدمت در راه سرفرازی میهن عزیز است، نزدیک‌تر شوند.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بانک سرمایه فرارسیدن این ایام فرخنده را خدمت تمامی دانش‌آموزان و اولیای گرامی‌شان و نیز معلمین عزیز و تمامی مسئولین و کارکنان خدوم وزارت آموزش و پرورش، تبریک عرض نموده از خداوند متعال در سال تحصیلی جدید، پیروزی‌هایی هرچه بزرگ‌تر و غرورآمیزتر برای نظام آموزشی کشورمان آرزومندم.

اما این کلام بدون یادی از شهدا و ایثارگران والامقام دفاع مقدس قطعاً ناتمام خواهد ماند، که اگر هم‌اکنون استشمام بوی پاییز لذت‌بخش و خاطره‌انگیز است، تنها به مدد جان‌فشانی و ایثار بی‌دریغ آن مجاهدان فی سبیل‌الله بوده است.

هفته دفاع مقدس و یاد آن فرزندان پاک‌سرشت میهن اسلامی را که جز به حفظ شرف و عزت و استقلال ما نمی‌اندیشیدند، خاضعانه گرامی می‌داریم.

علیرضا پویان شاد
مدیر عامل و عضو هیأت مدیرهکلمات کلیدی


captcha