محسنی: تلاش مدیریت شهری برای ارتقای بهره مندی آموزشی شهروندان گام موثر توسعه درون زا در منطقه 17 است
تاریخ: ۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت: 08:28:13


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/96b32e6c4d25ec6fef8b2cab4a17a5e4.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

logo-samandehi


کد خبر : 34990 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ ۲۰:۱۰                 شهری و رفاهی

محسنی: تلاش مدیریت شهری برای ارتقای بهره مندی آموزشی شهروندان گام موثر توسعه درون زا در منطقه 17 است


ایرانیان_آیین بازگشایی مدارس منطقه۱۷ و آغاز سال تحصیلی، با حضور میر لوحی عضو شورای اسلامی شهر تهران، امیر محسنی شهردار منطقه۱۷ و مینایی پور مدیر کل امور بانوان وزارت آموزش و پرورش در مدرسه دخترانه الزهرا(س) برگزار شد.


محسنی: تلاش مدیریت شهری برای ارتقای بهره مندی آموزشی شهروندان گام موثر توسعه درون زا در منطقه 17 است

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۷، دارالشهدای تهران در آیین بازگشایی سال تحصیلی جدید، میزبان سید محمود میرلوحی معاون اجرایی امور استان‌ها و عضو کمیسیون تخصصی شورای اسلامی شهر تهران و دکتر فرحناز مینایی‌پور، مشاور وزیر و مدیر کل امور بانوان وزارت آموزش و پرورش در دبیرستان الزهرا بود. در آغاز این مراسم، مینایی‌پور پیام تبریک وزیر آموزش وپرورش به مناسبت آغاز سال تحصیلی را قرائت کرد.

امیرمحسنی، شهردار منطقه۱۷ ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید، با اشاره به ویژگی‌های منطقه۱۷ و افتتاح نخستین دانشگاه در تاریخ ۸۰ساله این منطقه در دوره مدیریت شهری جدید، خاطرنشان کرد: باتوجه به این‌که فرزند این منطقه هستم تاریخ منطقه را می‌دانم، این منطقه از دیرباز دچار محرومیت‌هایی بوده که بحمدالله با تلاش‌های فراوان، پیشرفت‌های بسیاری داشته است.

محسنی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در جهت توسعه درون زا در حوزه بهره مندی آموزشی شهروندان گفت: از روزی که مدیریت شهری منطقه به اینجانب سپرده شد با همکارانم برنامه‌ریزی کردیم که در برنامه چهارساله خود پنج‌دانشگاه در منطقه تاسیس کنیم، بحمدالله در اولین گام، سال تحصیلی ۹۷ اولین دانشگاه در دارالشهدای تهران راه اندازی شد و فرزندان این منطقه می‌توانند از این فضای آموزشی استفاده کنند.

شهردار منطقه 17 همکاری با اداره آموزش و پرورش را در جهت افزایش بهره مندی دانش آموزان موثر خواند و تصریح کرد: قصد داریم با همکاری اداره آموزش و پرورش منطقه۱۷، دانش‌آموزانی که به دلایل مالی مشکلاتی دارند و توانایی و فرصت ادامه تحصیل را از دست داده‌اند را به این مرکز آموزشی و دانشگاه‌های دیگری که در برنامه چهارساله تاسیس خواهیم کرد برای ادامه تحصیل معرفی کنیم.

در پایان سرهنگ حسنوند فرمانده پلیس راهور منطقه۱۷ نیز با تاکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی گفت: باید با کمک یکدیگر و رعایت قوانین تلاش کنیم تا شاهد ترافیک کمتری در شهر باشیم.کلمات کلیدی


captcha