بازی ایرانی «سرگذشت» امروز در قالبی متفاوت رونمایی می‌شود
تاریخ: ۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت: 08:26:29


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/96b32e6c4d25ec6fef8b2cab4a17a5e4.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

logo-samandehi


کد خبر : 35261 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ ۱۷:۰۱                 آموزش عالی و فناوری

پس از بازدید مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای از استودیوی بازی‌سازی راسپینا

بازی ایرانی «سرگذشت» امروز در قالبی متفاوت رونمایی می‌شود


ایرانیان_مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در ادامه بازدید از استودیوهای بازی‌سازی و آشنایی با روند پروژه‌های داخلی، از استودیوی بازی‌سازی راسپینا و ساخته جدید آن‌ها که «سرگذشت» نام دارد، بازدید کرد.


بازی ایرانی «سرگذشت» امروز در قالبی متفاوت رونمایی می‌شود

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، در این بازدید حسن کریمی قدوسی مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، متین ایزدی معاون حمایت و علی فخار مدیر روابط عمومی حضور داشتند و به تجربه بخش‌هایی از بازی «سرگذشت» پرداختند. بازی سرگذشت در چند ماه گذشته به شدت مورد توجه ناشران خارجی قرار گرفت و حتی توانسته در معتبرترین رویدادهای دنیا جوایز ارزنده‌ای را دریافت کند.
این بازی قرار است در سال آتی میلادی برای پلتفرم‌های مختلف از جمله رایانه‌های شخصی از طریق سرویس استیم و در ادامه برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر شود.

مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در بازدید از استودیوی راسپینا و تجربه بازی سرگذشت از دستاوردهای سازندگان این بازی تقدیر کرد و حضور بازی‌های رایانه‌ای ایرانی در بازار خارجی را نشانه پیشرفت این صنعت در کشور و رسیدن به استانداردهای بین‌المللی دانست.

بازی سرگذشت از جمله بازی‌های باکیفیت ایرانی به حساب می‌آید که انتظار می‌رود در سطح بین‌المللی نیز موفق ظاهر شود، در حالی که تیم سازنده‌ی این بازی یک تیم نخبه چهار نفره هستند.

نمایش عمومی بازی «سرگذشت»
لازم به ذکر است که بازی سرگذشت امشب ۱۴ مهر ماه و راس ساعت ۲۰ برای نخستین بار نمایش عمومی خواهد داشت. این نمایش عمومی به صورت استریم زنده حسن کریمی مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌‌های رایانه‌ای اجرا خواهد شد.
علاقه‌مندان می‌توانند از طریق دو سرویس‌دهنده استریم در ایران یعنی سایت آپارات به آدرس https://www.aparat.com/ircg/live و سایت استریمجی به آدرس https://streamg.tv/hasankarimig این نمایش عمومی را تماشا کنند.کلمات کلیدی


captcha