برگزاری اشکواره فرهنگی هنری حسینی در دهه آخر صفر
تاریخ: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 01:01:10


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/96b32e6c4d25ec6fef8b2cab4a17a5e4.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

logo-samandehi


کد خبر : 35354 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ ۱۸:۳۸                 دین و اندیشه

برگزاری اشکواره فرهنگی هنری حسینی در دهه آخر صفر


ایرانیان_اشکواره فرهنگی هنری حسینی از پنجم تا چهاردهم آبان ماه ۹۷ مصادف با دهه آخر صفر در شش بخش فرهنگی هنری در شهرستان آمل برگزار می شود.


برگزاری اشکواره فرهنگی هنری حسینی در دهه آخر صفر

به گزارش شبکه خبری ایرانیان، حجت الاسلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی گفت: در راستای اثر بخشی به فعالیتها و مفاهیم دینی و حماسی و حضور تاثیرگذار هنر و هنرمندان در خلق آثار فاخر در مورد نهضت امام حسین (ع) و نمایاندن ارزشهای مخفی مانده هنر بزرگ و بی بدیل مدافعان حرم؛ این هنرمندان تاریخ ساز، رخداد بزرگ فرهنگی هنری با عنوان اشکواره حسینی با محوریت امام حسین (ع) و مدافعان حرم در بخش های مختلف فرهنگی هنری برگزار می شود.

امام جمعه شهرستان آمل و رییس ستاد برگزاری این اشکواره تصریح کرد: اشکواره حسینی در بخش های مختلف فرهنگی هنری اعم از فیلم کوتاه و مستند ، نمایش ، عکس ، شعر ، آواها و نواها ، تواشیح و سرود در شهرستان آمل برگزار می شود.

وی افزود: همچنین دانش آموزان عزیز میتوانند در بخش جانبی نامه ای ( دلنوشته ) به امام حسین (ع) – نامه ای ( دلنوشته ) به مدافعان حرم نیز شرکت کنند.

لازم به ذکر است به آثار برگزیده (در دو موضوع اشکواره) در هر بخش علاوه بر تندیس اشکواره، لوح سپاس، هدایای نفیسی تقدیم و همچنین به رتبه های چهارم و پنجم در موضوعات اشکواره در هربخش نیز علاوه بر تندیس اشکواره، لوح سپاس، هدایایی تقدیم می شود.

اشکواره حسینی در بخش های مختلف فرهنگی هنری اثر می پذیرد و هنرمندان میتوانند برای شرکت در بخش های فیلم کوتاه و مستند، نمایش، عکس، شعر، آواها و نواها، تواشیح و سرود آتار خود را تا سوم آبانماه 1397 برای دبیرخانه ارسال و یا در سایت اشکواره ثبت نام کنند.

زمان برگزاری اشکواره از 17 تا 26 صفر 1440 (5 تا 14 آبانماه 1397) است و علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانند به پایگاه اطلاع رسانی اشکواره حسینی به نشانی : www.ashkvare.ir مراجعه کنند.

نشانی دبیرخانه: آمل سبزه میدان ، جنب مصلی ، محل شورای فرهنگ عمومی ، دبیر خانه اشکواره حسینی – شماره تماس دبیرخانه ۰۱۱۴۴۲۲۰۳۷

نشانی پایگاه اطلاع رسانی: wwwashkvare.ir

سروش : @ashkvare_ir اینستاگرام : ashkvarehoseini

پایان پیام/کلمات کلیدی


captcha