رابطه نامشروع مدیر عامل بنیاد رودکی با تله جنسی وزیر وقت ارشاد
تاریخ: ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت: 08:24:17

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/2c5341a84923c368f3dc95ade82e3a6f.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/3d2ba7549e12cb4cf33ececaefbd4944.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/79b2c17bdfa9a83147aec1b30f566648.gifکد خبر : 35385 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ ۲۳:۳۳                 حقوقی و قضایی

رابطه نامشروع مدیر عامل بنیاد رودکی با تله جنسی وزیر وقت ارشاد


ایرانیان_رابطه فساد اخلاقی " علی اکبر صفی پور " با " زهرا خلجی " از معرفی شده های وزیر سابق ارشاد برملا و پرونده ای برای ایشان تشکیل شد.


رابطه نامشروع مدیر عامل بنیاد رودکی با تله جنسی وزیر وقت ارشاد

به گزارش شبکه خبری ایرانیان، بنا بر اخبار دریافتی ؛صفی پور در تیرماه سال 96 در حالی که کمتر از یکسال از عمر مدیریتی خود در بنیاد رودکی سپری نکرده بود با سرپیچی و دور زدن صالحی امیری در برخی امور مورد غضب قرار گرفت و تا آستانه برکناری پیش رفت که پس از کش و قوص های فراوان و پادرمیانی فرار به جلو در سمت خود ماندگار شد . مدتی از این ماجرا نگذشته بود که به دستور صالحی امیری زهرا خلجی در بنیاد مشغول به کار شد. در ابتدا همه چیز عادی بود که رفتارهای غیراداری و نامتعارف صفی پور و خلجی به گونه ای پیش رفت که رابطه ای فراتر از مرسوم اداری نمایان شد و رابطه میان این دو در بنیاد دهان به دهان شد.
این رابطه به گونه ای پیش رفت که حتی در برخی از برنامه های تالار ، خلجی در مقابل پرسنل به مدیرعامل امر و نهی می کرد.
ماجرا تا جای پیش رفت که صفی پور به جهت عادی سازی این رابطه ، خلجی را بعنوان مسئول ویژه پیگیری های خود منصوب کرد که در سایه این مسئولیت از حواشی پیش امده کاسته و مسیر را به طرف دیگه ای سوق دهد، هر چند این پست رابطه هر دو را به یکدیگر نزدیک تر کرد.
یکی از توافقات و قول های مدیرعامل به خانم مسئول ویژه پیگیری ،همراهی او در سفر نوازندگان ارکستر به روسیه در بازیهای جام جهانی بود و از آنجاییکه حضور ایشون دراین سفرهیچ توجیح اداری در بنیاد نداشت در ابلاغ  صفی پور در پست اهدایی به خلجی برنامه ریزی سفر روسیه از اولویت های نامبرده برشمرده شد تا اینکه از فشارها بکاهد تا در سفر او را همراه خود کند. این رابطه از ابتدا تا انتهای سفر روسیه به گونه ای پیش رفت که لقب "  سفر ماه عسل روسیه " نام گرفت بطوریکه بعد از سفر حراست وزارت ارشاد طی نامه موارد تخلفات و ... را به صفی پور و خلجی ابلاغ کرد.
پیشتر پرونده فساد مالی صفی پور در استان های شیراز و تبریز و همچنین در طول دو سال مدیریت او در بنیاد در باز شده است و همین امر هم باعث شده است تا عباس صالحی وزیر ارشاد از ابقای او برای دوسال دیگر صرف نظر کند ، حال با به جریان افتادن پرونده دیگر آن هم از نوع فساد اخلاقی آیا شاهد اتفاقات جدیدی خواهیم بود ؟
حال با همه این اتفاقات باید دید که تحمیل خلجی به بنیاد ، دامی از پیش تعیین شده برای به تله انداختن صفی پور بوده یا اینکه صفی پور همچون گذشته وزیر وقت را نیز دور زده است .کلمات کلیدی


captcha