معرفی چهار وزیر پیشنهادی برای اخذ رأی اعتماد
تاریخ: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: 19:49:58


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/d7dee89c07fbb62d88f6f683b1b326ec.jpgکد خبر : 35600 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ ۰۹:۵۵                 مجلس و دولت

معرفی چهار وزیر پیشنهادی برای اخذ رأی اعتماد


ایرانیان_رئیس جمهور در نامه ای به رئیس مجلس، چهار وزیر پیشنهادی خود را برای اخذ رأی اعتماد به مجلس معرفی کرد.


معرفی چهار وزیر پیشنهادی برای اخذ رأی اعتماد

به گزارش شبکه خبری ایرانیان، در این نامه که در صحن علنی قرائت شد فرهاد دژپسند برای وزارت امور اقتصادی و دارایی، محمد شریعتمداری برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد اسلامی برای وزارت راه و شهرسازی و رضا رحمانی برای وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وزرای پیشنهادی برای اخذ رأی اعتماد معرفی شدند.
 
رأی مثبت به کلیات طرح ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان ها
مجلس شورای اسلامی امروز پس از حدود یک ساعت و نیم بحث و بررسی در خصوص طرح ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان ها، به کلیات این طرح رأی مثبت داد.
قید یک فوریت بررسی این طرح پیش از این در صحن علنی مجلس تصویب شده بود و در آن که 32 ماده دارد نمایندگان خواستار ساز و کارهای جدیدی برای کاهش جمعیت کیفری زندان ها شده اند.
در این طرح همچنین هدف از ارائه آن، اجرای سیاست های کلی قضایی در زمینه حبس زدایی، طرح ساماندهی و کاهش جمعیت کیفری زندان ها در راستای جلوگیری از صدور قرارها و احکام قضایی بی رویه منجر به بازداشت و زندان که آثار منفی خانوادگی، اقتصادی و اجتماعی فراوان ایجاد کرده، عنوان شده است.
در زمان بررسی کلیات این طرح، پیشنهاد تعدادی از نمایندگان مسکوت ماندن آن بود که نمایندگان به آن رأی مثبت ندادند.
در عین حال با پیشنهاد تعدادی از نمایندگان و تأیید آن در رأی گیری، این طرح برای بررسی بیشتر کارشناسی و رفع ایرادها و اشکالات به کمیسیون قضایی و حقوقی ارجاع شد.
 
خبر تکمیل خواهد شدکلمات کلیدی


captcha