۴۹ اثر با موضوع انقلاب اسلامی در راه تلویزیون
تاریخ: ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 04:26:06


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/d7dee89c07fbb62d88f6f683b1b326ec.jpgکد خبر : 36148 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ ۰۸:۰۶                 رادیو و تلویزیون

۴۹ اثر با موضوع انقلاب اسلامی در راه تلویزیون


ایرانیان_معاون امور استان‌ های رسانه ملی گفت: ۱۸ فیلم و ۳۱ مجموعه تلویزیونی با موضوع شخصیت‌ ها و رویداد‌های مهم انقلاب در حال تهیه است.


۴۹ اثر با موضوع انقلاب اسلامی در راه تلویزیون

به گزارش شبکه خبری ایرانیان،دارابی در نشست خبری معاون امور استان‌ های رسانه ملی درباره برنامه‌ های معاونت امور استان‌ های رسانه ملی برای بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اظهار کرد: هر سال بزرگداشت پیروزی انقلاب انجام می‌شود، امسال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است که فرصتی برای بازنگری در راه طی شده و نگاهی به آینده است.
 
معاون امور استان‌ های رسانه ملی افزود: به معنای واقعی شاهدیم که نسل جوان ایران در حال طی کردن مسیر مدیریتی هستند و باید راه پدرانشان را طی کنند.
 
وی گفت: از سویی دشمنان ما تلاش سازمان یافته‌ای دارند و می‌گویند ما نمی‌گذاریم مردم ایران چهل سالگی انقلابشان را جشن بگیرند همه تحریم‌ها و فشار‌ها نیز در همین راستاست، البته این خواسته دشمن در برابر اراده مردم هیچ است.
 
دارابی افزود: اکنون انقلاب به مرحله‌ای از بلوغ رسیده است و می‌توانیم ارزیابی درستی از کارنامه و خدمات نظام داشته باشیم.
 
وی گفت: در معاونت استان‌ها از نیمه ۹۵ ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تشکیل شد و فاطمی مسئولیت آن را بر عهده گرفت و در ۵ منطقه جغرافیایی کشور نشست‌های منطقه‌ای با حضور مدیران و برنامه سازان برگزار شد.
 
دارابی با اشاره به تدارک برنامه‌های متعدد برای بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی درباره برنامه‌های مهم معاونت امور استان‌های رسانه ملی افزود: کارنامه برنامه گفتگو محور، ۲۰۰ قسمتی است که تمام مسئولان به آن می‌آیند و خدمات خود را تشریح می‌کنند، برنامه گفتگو محور برنامه جذابی در هر استان شده است و منعی برای حضور افراد در این برنامه نداریم.
 
وی گفت: کارنامه خدمات انقلاب اسلامی در هر استان از دیگر برنامه‌های ماست که سعی کرده ایم این برنامه‌ها باور پذیر، مستند و مستدل باشد، این برنامه‌ها ۵ هزار و ۹۴۰ دقیقه می‌شود.
 
دارابی افزود: برنامه‌ای برای تجلیل از پیشگامان انقلاب اسلامی داریم؛ نسل جوان ما خیلی از پیشگامان انقلاب اسلامی را نمی‌شناسد و تصمیم گرفته ایم پیشگامان انقلاب اسلامی را بشناسانیم و برای این کار پژوهش عظیمی انجام شده است.
 
وی گفت: همچنین ۶۰ قطعه اثر موسیقیایی تهیه کرده ایم و ۵۷۲ دقیقه پویانمایی نیز درباره دستاورد‌های انقلاب اسلامی ساخته شده است.کلمات کلیدی


captcha