معارفه مدیران مرکز تولید و فنی و اداری و مالی
تاریخ: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: 08:25:40


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/d7dee89c07fbb62d88f6f683b1b326ec.jpgکد خبر : 36155 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ ۱۸:۵۳                 رادیو و تلویزیون

از مدیران معاونت سیما تقدیر شد؛

معارفه مدیران مرکز تولید و فنی و اداری و مالی


ایرانیان_در آئین هایی مجزا مدیرکل اداری و مالی معاونت سیما تغییر و از مدیران بازنشسته تولید و فنی شبکه های یک و سه قدردانی شد.


معارفه مدیران مرکز تولید و فنی و اداری و مالی

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی معاونت سیما، دکتر میرباقری در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل اداری و مالی این معاونت با قدردانی از تلاش های غلامرضا مظاهری سکان مدیریت اداری و مالی سیما را به سید محمد اسلامی سپرد.

وی همچنین با قدردانی از تلاش های غلامرضا مظاهری در زمینه سیستم مالی و اداری معاونت سیما گفت: با توجه به گردش مالي بالا در معاونت سيما آقای مظاهري در دوره تصدي مسئوليتش با مصائب و مشكلات فراواني روبه رو بود که با تدبير و پشتكار بخوبي از عهده كار برآمد.

معاون سیما افزود: وظيفه اصلي و ذاتي سيما بيان مقاصد و معارف انقلاب اسلامي براي افكار عمومي و آماده كردن اذهان مخاطبان براي فراگيري آن است. اميدوارم شبكه هاي ملي كه در جلب نظر مخاطبان حوزه پيشتاز رسانه ملي است در جذب حداكثري رضايت مردم كه امري دشوار محسوب مي شود، از سوي حوزه مالي سازمان پشتيباني مطلوب شوند.

دکتر میرباقری ضمن قدرداني از زحمات آقاي مظاهري در دوره مسئوليت، ابراز امیدواری کرد: آقاي اسلامي، همچون مسئولیت قبلی خود در مالی شبکه دو، در مسئولیت جدید نیز کارنامه خوبی به جای بگذارد.

غلامرضا مظاهري با ارائه گزارشي از عملكرد دوره ٤ ساله خود در حوزه اداري مالي سيما از همكاران خود طلب حلاليت كرد.

سید محمود اسلامي مدیر کل اداری و مالی معاونت سیما نیز با قدرداني از حسن اعتماد معاونان سيما و منابع مالي و سرمايه انساني، از عزم خود براي تحقق اهداف سخن گفت.

در این جلسه شاکر طاهری ذیحساب و مدیر کل امور مالی، عباس مهدوی مهر مدیرکل بازرگانی و علی کلباسی رئیس مرکز سرمایه انسانی سازمان نیز حضور داشتند.

همچنین در مراسم دیگری با قدردانی از تلاش های غلامرضا حسین زاده و مهدی خاکی مدیران بازنشسته تولید و فنی شبکه های یک و سه؛ جواد اسناوندی و مهدی منفرد جای آنها را گرفتند.

در ابتدای این مراسم مجید زین العابدین مدیر شبکه یک، مرکز تولید و فنی سیما را از حوزه های پیشرو در رسانه دانست و گفت: همکاران ما در این مرکز موضوعاتی را راهبری می کنند، که برای نظام اسلامی جنبه حیثیتی دارد. به عنوان مثال در جریان پوشش تصویری فینال مسابقات آسیایی خوش درخشیدند.

وی تجهیزات و نیروی انسانی را دو بال پرواز رسانه توصیف کرد و افزود: در حوزه سرمایه انسانی صداوسیما از سازمان های پیشروست. و با وجود مدیران و همکاران جهادی، بی ادعا و بدون تبرج مرکز تولید و فنی شاهد نوسازی و بازسازی استودیوها و واحدهای سیار در دوران تحریم ها و تبدیل سیستم آنالوگ به دیجیتال بودیم.

در ادامه این مراسم مجید شعبانپور رئیس مرکز تولید و فنی سیما با تشریح خصایص اخلاقی آقایان حسین زاده و خاکی سعه صدر را ویژگی های اخلاقی مشترک در میان همکاران خود دانست و افزود: همکاران مرکز تولید و فنی همواره در شرایط گوناگون سربلند بوده اند. نمونه اخیر این سربلندی در جریان پوشش مسابقات فینال آسیا بود. از آنجا که یکی از شرایط میزبانی به پوشش تصویری بازی ارتباط داشت همکاران ما با تلاشی مضاعف شرایط لازم را در مدت زمان اندکی فراهم کردند.

وی اضافه کرد: در تمامی برهه ها کارنامه درخشانی از مرکز تولید و فنی به جای مانده است. به عنوان مثال در طول انتخابات کاری دشوار داشتیم. علاوه بر بازسازی استودیوها و ضبط برنامه نامزدها؛ آفیش تمام برنامه های روتین ادامه پیدا کرد و در این زمینه برای عوامل برنامه ساز مشکلی پیش نیامد.

جعفر عبدالملکی قائم مقام شبکه سه سیما نیز با اشاره به اهمیت کار در مرکز تولید و فنی سیما از هم افزایی نیروهای این مرکز سخن گفت و اضافه کرد: هم افزایی و روحیه جهادی باعث شده کمبودها بی اثر شوند و رسانه ملی در بزنگاه های تاریخی همچنان خوش بدرخشد.

در پایان این مراسم آقایان حسین زاده و خاکی با قدردانی از حمایت مدیران رسانه و همراهی همکاران خود از مجموعه مرکز تولید و فنی خداحافظی کردند.کلمات کلیدی


captcha