انتخابات بارانی شهردار مدرسه برگزار شد
تاریخ: ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 03:27:05


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/d7dee89c07fbb62d88f6f683b1b326ec.jpgکد خبر : 36160 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ ۱۸:۳۰                 شهری و رفاهی

با حضور شهردار منطقه 17:

انتخابات بارانی شهردار مدرسه برگزار شد


ایرانیان_روز گذشته و با حضور مشتاقانه امیر محسنی شهردار منطقه 17، بیستمین دوره انتخابات شهردار مدرسه در دبیرستان هاجر برگزار شد.


انتخابات بارانی شهردار مدرسه برگزار شد

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 17، پیش از ظهر دیروز و به هنگام بارش شدید باران، امیر محسنی در جمع دانش آموزان دبیرستان هاجر حاضر شد تا انتخابات بیستمین دوره شهردار مدرسه را برگزار کند.

شهردار منطقه 17 در جمع دانش آموزان این مدرسه گفت: مشارکت شما برای اجرای طرح شهردار مدرسه، بسیار قابل توجه و ستودنی ست. امیدوارم با انتخاب کاندیدای اصلح و با مهارت که برنامه مشخصی هم برای فعالیتهای مدارس داشته باشند مشارکت حداکثری در این طرح خوب داشته باشید.

محسنی با تاکید بر اهمیت مشارکت در انتخابات گفت: هر یک رای شما دانش آموزان عزیز برای ساختن آینده مدرسه و آینده شهر موثر است و از همه شما فرزندان عزیزم می خواهم که رای موثر به صندوق بیندازید. رای سفید ندهید و موثر باشید. در انتخابات مشارکت فعال داشته باشید که این موضوع خیلی مهم است.

محسنی در گفتگو با کاندیدهای شهردار مدرسه هم بر مهارت آموزی دانش آموزان تاکید کرد و افزود: شما دانش آموزان عزیز که برای شهردار مدرسه کاندید شدید در قبال مدرسه و شهرتان مسئول هستید. شما احساس مسئولیت کردید و این خیلی خوب و مهم است. شما چه رای بیاورید و چه رای نیاورید در قبال مدرسه تان مسئولید و از شما می خواهم که برای داشتن شهری بهتر تلاش کنید.

گقتنی ست بیستمین دوره انتخابات شهردار مدرسه در دبیرستان هاجر با حضور شهردار مدرسه آغاز شد و شهرداران منتخب در روزهای آتی معرفی خواهند شد.کلمات کلیدی


captcha