تقدیر آیت الله سعیدی از نماینده شورای معارف سیما در مراسم اربعین
تاریخ: ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 04:07:26


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/d7dee89c07fbb62d88f6f683b1b326ec.jpgکد خبر : 36176 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ ۱۱:۳۴                 رادیو و تلویزیون

تقدیر آیت الله سعیدی از نماینده شورای معارف سیما در مراسم اربعین


ایرانیان_تولیت حرم حضرت معصومه (س) با اهدای لوحی از فعالیت رسانه‌ای نماینده شورای معارف سیما در مراسم اربعین تقدیر و تشکر کرد.


تقدیر آیت الله سعیدی از نماینده شورای معارف سیما در مراسم اربعین

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، در آیین شکرانه خدمت در مواکب اربعینی که در حرم حضرت معصومه (س) برگزار شد، تولیت این آستان مقدس با اهدای لوحی از اقدامات و فعالیت‌های رسانه‌ای محسن عرفاتی نماینده شورای معارف سیما در به تصویر کشیدن مراسم بزرگ پیاده روی اربعین تقدیر و تشکر کرد.

در بخشی از لوح اهدایی آیت الله سعیدی به نماینده شورای معارف سیما آمده است: بدین وسیله به پاس تلاش‌های بی‌دریغتان در برپایی هرچه باشکوه‌تر موکب آستان مقدس در عمود ۱۰۸۰ با نام کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) مراتب تقدیر و تشکر را تقدیم نموده و توفیقات روزافزون را از خدای منان مسالت می‌نماییم.

یادآور می‌شود، ثبت رکورد ۱۳۰ ارتباط و تولید ۲۵۰۰ دقیقه برنامه خارج از کشور برای شبکه های مختلف تلویزیون از اقدامات تیم رسانه‌ای شورای معارف سیما با سرپرستی حجت الاسلام والمسلمین محسن عرفاتی در مراسم پیاده‌روی اربعین بوده است.کلمات کلیدی


captcha