"همسطح سازی ایستگاه های حمل و نقل عمومی" در ورودی غربی پایتخت
تاریخ: ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 03:58:53


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/d7dee89c07fbb62d88f6f683b1b326ec.jpgکد خبر : 36215 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ ۱۸:۲۶                 شهری و رفاهی

در راستای تسهیل در تردد سالمندان انجام می شود؛

"همسطح سازی ایستگاه های حمل و نقل عمومی" در ورودی غربی پایتخت


ایرانیان_معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه۲۱ از "مناسب سازی و همسطح سازی ایستگاه های اتوبوس ورودی غربی پایتخت" به منظور ایجاد تسهیل توام با ایمنی در تردد شهروندان به ویژه سالمندان خبر داد.


"همسطح سازی ایستگاه های حمل و نقل عمومی" در ورودی غربی پایتخت

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 21، محمدرضا سالمی معاون حمل ونقل و ترافیک این منطقه ضمن بیان خبر فوق گفت: مناسب سازی و همسطح سازی ایستگاه های اتوبوس ورودی غربی پایتخت با هدف تسهیل در تردد شهروندان به ویژه کودکان، سالمندان و توان یابان در دستورکار حوزه ترافیک این منطقه قرار گرفته است.
وی در ادامه افزود: همسطح سازی و رفع اختلاف سطح، رفع زوائد فیزیکی، ترمیم مسیر تردد شهروندان با کف پوش های بتنی و مناسب سازی ایستگاه های حمل و نقل عمومی در حال حاضر در تمامی ایستگاه های حمل و نقل عمومی منطقه21 در حال انجام است.
سالمی در پایان ابراز امیدواری کرد که با اتمام مراحل "همسطح سازی ایستگاه های حمل و نقل عمومی" در ورودی غربی پایتخت، رضایت خاطر شهروندان منطقه21 هرچه بیشتر فراهم شود.

 کلمات کلیدی


captcha