تبلیغات حمایتگر توسعه کشور است
تاریخ: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: 06:56:35


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/d7dee89c07fbb62d88f6f683b1b326ec.jpgکد خبر : 36616 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ ۲۳:۵۱                 ارتباطات و فناوری اطلاعات

تبلیغات حمایتگر توسعه کشور است


ایرانیان_صنعت تبلیغات پویا و اثربخش مسیرتوسعه کشوررا هموار می کند.


تبلیغات حمایتگر توسعه کشور است

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از ستاد خبری چهارمین جشنواره ملی تبلیغات ایران،دکتر محمد سلطانی فر معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست اعضای شورای سیاستگذاری "جشنواره تبلیغات ایران" با اشاره به این مطلب گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از رشد صنعت تبلیغات در کشور به صورت کامل حمایت می‌کند.
وی با بیان اینکه تبلیغات دغدغه ماست، اعلام کرد: به زودی خبرهای خوش در زمینه تبلیغات را اعلام می‌کنیم.
معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی با اشاره به اینکه در جشنواره تبلیغات باید به استارتاپ ها و موضوع تبلیغات در فضای مجازی توجه شود، بر جنبه علمی و آموزشی جشنواره تبلیغات ایران تأکید کرد.
در این جلسه، هوشمند سفیدی رئیس جشنواره تبلیغات ایران، با اشاره به رویکرد جشنواره امسال گفت: درجشنواره چهارمین تبلیغات بهبود مستمر کیفیت، ارائه تسهیلات برای مشارکت گسترده به ویژه شرکتهای تبلیغاتی نوپا و شهرستانی و توجه به تبلیغات کالای ایرانی در بخش ویژه و مرور 40 سال تبلیغات و انقلاب اسلامی دردستور کار است.
وی از همکاری و همراهی دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن صنفی تبلیغات تقدیر و تشکر کرد و اظهار امیدواری کرد که در سال های آتی بتوان  جشنواره رادرسطح بین المللی برگزار کرد.
در ادامه هر یک از حاضران در نشست برتأثیرگذاری توفیقات کانون های آگهی و تبلیغات در جشنواره تبلیغات ایران در تمدید مجوز و صدور مجوزها، دعوت از رئیس جشنواره تبلیغات کن برای حضور در جشنواره تبلیغات ایران و نیز سفرای کشورهای مختلف در ایران، بررسی امکان پیش بینی مشوق ها برای برترین‌های تبلیغات و حفظ استقلال داوری ها تأکید کردند.کلمات کلیدی


captcha