هدیه برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور به دانشجویان
تاریخ: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: 20:19:00


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/d7dee89c07fbb62d88f6f683b1b326ec.jpgکد خبر : 36760 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ ۱۸:۳۵                 ارتباطات و فناوری اطلاعات

به مناسبت ۱۶ آذر و روز دانشجو:

هدیه برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور به دانشجویان


ایرانیان_شرکت انتقال داده‌های آسیاتک به مناسبت ۱۶آذر و روز دانشجو، برای همه دانشجویان مشترک، هدیه ویژه‌ای در نظر گرفته است.


هدیه برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور به دانشجویان

به گزارش شبکه خبری ایرانیان ، بنابر اعلام شرکت انتقال داده‌های آسیاتک، این شرکت در راستای تکریم دانشجویان و ارج نهادن به مقام ایشان، به همه دانشجویان عزیزی که شغل خود را دانشجو ذکر کرده و مدارک لازم را ارائه داده‌اند، دوگیگ اینترنت هدیه اختصاص داده است.

اعتبار هدیه مورد نظر به صورت کد تخفیف برای تلفن همراه دانشجویان عضو در باشگاه مشتریان آسیاتک ارسال شده، دانشجویان می‌توانند تا ۶روز، با مراجعه به پنل کاربری خود، ۲ گیگ ترافیک هدیه را فعال و از آن استفاده کنند.

شرکت آسیاتک به عنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور و با هدف ارتقا سطح رضایت هموطنان از کیفیت زندگی، کامل‌ترین سبد خدمات ارتباطی را جهت استفاده اقشار مختلف جامعه عرضه کرده و در این راه از توان و تخصص جوانان کشور و تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده می‌کند.

انتهای پیامکلمات کلیدی


captcha