تامین داخلی80 درصد از نیازهای صنعت انتقال نفت
تاریخ: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: 07:57:44


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/d7dee89c07fbb62d88f6f683b1b326ec.jpgکد خبر : 36763 || تاریخ : ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ ۲۰:۵۰                 نفت ،گازو پتروشیمی

مصداق بارز اقتصاد مقاومتی:

تامین داخلی80 درصد از نیازهای صنعت انتقال نفت


ایرانیان_در نوزدهمین نشست تخصصی فرماندهان پایگاه ها و اعضای شورای بسیج صنعت انتقال نفت ایران بر تامین داخلی 80 درصد نیازمندی های شرکت تاکید شد.


تامین داخلی80 درصد از نیازهای صنعت انتقال نفت

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، در این نشست عباسعلی جعفری نسب مدیرعامل شرکت گفت: اکنون در سراسر صنعت انتقال نفت ایران نیروهای بسیجی حضور دارند و با روحیه ای مثال زدنی مشغول به خدمت رسانی هستند.
وی با تأکید بر همگانی نمودن بسیج در شرکت و تقویت بیش از پیش آن افزود: بحث اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری نیز همیشه بر آن تأکید دارند از اهمیت بسزایی برخودار بوده و همچون گذشته باید به طور فراگیر در همه بخش های مختلف شرکت به آن توجه شود.
جعفری نسب تأکید کرد: اکنون در صنعت انتقال نفت بیش از 80 درصد نیازمندی های ما از طریق داخل تأمین می شود که این خود مصداق بارز اقتصاد مقاومتی است و باید تلاش کنیم با ترویج روحیه بسیجی از نظر کمی و کیفی فعالیت هایمان را ارتقاء دهیم و با اخلاص بی منت و برای اعتلای کشورمان در زمینه های مختلف قدم برداریم.
سردار شریف رئیس روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز با حضور در این نشست تصریح کرد: امسال و در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی، وضعیت کشور از لحاظ توانمندی و قدرت بسیار مطلوب بوده که این ثمره تلاش دلیرمردان کشور در دوران هشت سال دفاع مقدس است.
وی یادآور شد: همه مردم بویژه نیروهای بسیجی باید با عزمی جزم و اعتمادی راسخ در راه دفاع از آرمانهای امام راحل(ره) گام بردارند چرا که حضرت امام خمینی (ره) با انقلاب و پشتیبانی ملت، نظام جمهوری اسلامی را بنیانگذاری کرد.
حسین حیدری فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت نیز در این نشست گفت: بسیج، نیروی کارآمدی است که کارنامه درخشان آن در جبهه و جنگ و پس از آن برکسی پوشیده نیست و در شرکت خطوط لوله و مخابرات نیز این کارآمدی با حضور در عرصه های مختلف به تصویر کشیده شده است.
وی در ادامه گزارشی از فعالیت های انجام شده توسط نیروهای بسیج سازندگی شرکت در زمینه های مختلف از جمله کمک به زلزله زدگان کرمانشاه و ارسال کانکس و ساخت حمام و سرویس بهداشتی در این مناطق ، آبرسانی به مناطق جنوبی کشور، ساخت منازل مسکونی برای مناطق محروم استان خوزستان و .... را ارائه کرد.
گفتنی است در این نشست سردار مطیعی معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور، سرهنگ رمضانی از پلیس فتا و نوربخش از ستاد عتبات عالیات حضور داشتند و مباحثی را در حوزه های مختلف مطرح کردند.

 کلمات کلیدی


captcha