دستور ویژه وزیر صمت برای «اتوشو ۲۰۱۸»
تاریخ: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 17:38:50


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/96b32e6c4d25ec6fef8b2cab4a17a5e4.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

logo-samandehi


کد خبر : 37374 || تاریخ : ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ ۱۸:۴۴                 صنعت،معدن، تجارت

دستور ویژه وزیر صمت برای «اتوشو ۲۰۱۸»


ایرانیان_ به دستور وزیر صنعت به خودروسازان مبنی بر برگزاری نمایشگاهی از قطعات وارداتی خودرو با هدف آشنایی قطعه سازان داخلی با نیازمندی های صنعت خودرو، در حاشیه برگزاری سومین نمایشگاه خودرو تهران اجرایی می‌شود.


دستور ویژه وزیر صمت برای «اتوشو ۲۰۱۸»

به گزارش شبکه خبری ایرانیان، رضا رحمانی وزیر صنعت معدن و تجارت در برنامه تلویزیونی گفتگوی ویژه خبری در تاریخ ۱ دی ماه اعلام کرد که خودروسازان را مکلف کرده است به زودی نمایشگاهی از قطعات وارداتی خودرو با هدف آشنایی قطعه سازان داخلی با نیازمندی های صنعت خودرو برپا کنند. رحمانی گفت: «بنده اکیدا خواستم و گفتم که یک نمایشگاه بزنید و هر قطعه ای که می آمده، ما دیگر نباید وابسته باشیم. قطعه سازها اتفاقا کار جدید هم برایشان ایجاد می شود. بیایند این قطعات را سفارش بگیرند و بروند تولید کنند».

شرکت های ایران خودرو و ساپیا در راستای اجرای این دستور وزیر صنعت و در حاشیه برگزاری سومین نمایشگاه خودرو تهران در تاریخ ۱۸ تا ۲۱ دی ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب تهران، نمایشگاهی از قطعات وارداتی خودکفا نشده صنعت خودرو را برگزار خواهند کرد تا قطعه سازان داخلی با نیازمندی های صنعت خودرو آشنا شوند.

روابط عمومی شرکت ساپکو اعلام کرده است: شرکت ساپکو در راستای بهره گیری بیشتر از توانمندی های متخصصان و صنعتگران داخلی و با هدف توسعه خودکفایی و داخلی سازی قطعات خودرو، از قطعه سازان خودرو، تولید کنندگان مواد اولیه، شرکت های دانش بنیان، متخصصان و مراکز علمی دانشگاهی برای داخلی سازی مواد اولیه و قطعات گروه صنعتی ایران خودرو دعوت به همکاری می نماید.

مراجعین محترم می توانند جهت بازدید از قطعات و مواد اولیه خودکفا نشده به منظور ساخت داخل نمودن آنها و کسب اطلاعات بیشتر از تاریخ ۱۷ الی ۲۱دی ماه جاری به غرفه شرکت ساپکو در سالن A۵ مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب مراجعه نمایند.کلمات کلیدی


captcha