پانصد شفا یافته سرطان، میهمان مرکز جامع کنترل سرطان ایران میشوند
تاریخ: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 17:03:27


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/96b32e6c4d25ec6fef8b2cab4a17a5e4.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

logo-samandehi


کد خبر : 37403 || تاریخ : ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ ۰۸:۲۱                 آسیب های اجتماعی

پانصد شفا یافته سرطان، میهمان مرکز جامع کنترل سرطان ایران میشوند


ایرانیان_پانصد نفر از شفا یافتگان بیماری سرطان به همراه یک عضو خانوادهشان میهمان ویژه همایش پیشگیری از سرطان به میزبانی مرکز جامع کنترل سرطان ایران ICCC در منطقه 22 تهران خواهند بود.


پانصد شفا یافته سرطان، میهمان مرکز جامع کنترل سرطان ایران میشوند

به گزارش شبکه خبری ایرانیان،علی انصاری رئیس هیئت مدیره بنیاد خیریه و نیکوکاری تات، صبح امروز 17 دیماه، با اعلام این مطلب، در جمع مدیران و اعضای ستاد برگزاری "همایش مردمی پیشگیری و کنترل سرطان"، گفت: بنده با پیشنهاد آقای پروفسور محمد اسماعیل اکبری رئیس مرکز تحقیقات سرطان ایران که مدیر مرکز جامع کنترل سرطان ایران در منطقه 22 هستند، در لحظه اول موافقت کردم و معتقدم کمک به پیشگیری از بیماری سرطان که افسار گسیخته پر تعداد میشود، نجات جان انسانهاست و با هیچ معیار مادی، قابل سنجش نیست.
وی افزود: گسترش سرطانهای مختلف بنابر آمار رسمی، بر نگرانیها میافزاید و وظیفه همگان بویژه نیکوکاران است که در حد امکان، به عرصه آگاهسازی مردم، کاهش رشد و کمک به درمان بیماران، وارد شوند.
انصاری با خداپسندانه تلقیکردن و انسان دوستانه خواندن حرکت مردمی پیشگیری از سرطان و اعلام تقبل هزینههای برگزاری این همایش مرتبط با هفتهای به همین نام در مرکز جامع کنترل سرطان ایران در منطقه 22 که بزرگترین مرکز مطالعات، تحقیقات و پیشگیری از سرطان است، اظهار امیدواری کرد حضور شفا یافتگان بیماری سرطان و دعای آنان، فصلی نیک و اقدام خداپسندانهای در آستانه آغاز به کار مجموعه ایرانمال باشد.
پیش از سخنان وی، دکتر قاسم اکبری دبیر ستاد برگزاری همایش هفته پیشگیری و کنترل سرطان، گزارشی از مردمیسازی پویش پیشگیری و برنامههای این هفته ارایه و اعلام کرد: نگاه علمی، تلفیق روانشناسی و افزایش اطلاعات مردم درباره سرطان با روشهایی همچون ارایه کتاب و تجارب غلبه بر این بیماری بوسیله شفا یافتگان، از تمایزهای برنامه امسال این هفته خواهد بود.کلمات کلیدی


captcha