مراسم سالگرد شهادت حاج محمد قبادی برگزار می‌شود
تاریخ: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 17:03:18


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/96b32e6c4d25ec6fef8b2cab4a17a5e4.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

logo-samandehi


کد خبر : 37440 || تاریخ : ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ ۱۸:۰۷                 ایثارو مقاومت

جمعه 21 دی ماه

مراسم سالگرد شهادت حاج محمد قبادی برگزار می‌شود


ایرانیان_مجلس یادبود و سالگرد شهادت حاج محمد قبادی ، جانباز دفاع مقدس، ساعت 14 جمعه 21 دی ماه در مسجد نظام مافی واقع در خیابان آیت الله کاشانی بعد از سه راه جنت آباد برگزار می‌شود.


مراسم سالگرد شهادت حاج محمد قبادی برگزار می‌شود

به گزارش شبکه خبری ایرانیان،جانباز نخاعی جبهه‌های دفاع مقدس،‌ شهید حاج «محمد قبادی» پس از سال‌ها تحمل درد و رنج ناشی ازمجروحیت، قطع نخاعی و بیماری، دی‌ماه 96 به یاران شهیدش پیوست. به همین مناسبت، مراسم یادبود و سالگرد آن شهید ساعت 14 تا 15 و 30 دقیقه جمعه 21 دی ماه در مسجد نظام مافی برگزار می‌شود.
محمد قبادی سال 1341 در تهران متولد شد و در 20 سالگی برای دفاع از دین و میهن به جبهه های دفاع مقدس اعزام شد و در فروردین سال 1362 در حالی که عضو واحد تخریب تیپ سیدالشهدا (ع) بود، شامگاه عملیات والفجر یک در شمال فکه مجروح و به درجه رفیع جانبازی نایل شد.
جانباز شهید قبادی بعد از مجروحیت مدتی را در آسایشگاه جانبازان ثارالله بستری بود. بعد از مدتی ازدواج کرد و خداوند فرزند پسری به او عطا کرد که او را بسیار دوست داشت.
شهید قبادی لیسانس حقوق را از دانشگاه تهران اخذ کرد و مدتی هم به تحصیلات حوزوی پرداخت.
از ویژگی های بارز او خوشرویی و مردمداری اش بود که با اکثر جانبازان ارتباط صمیمی داشت و به کارها و مشکلاتشان رسیدگی می کرد.
شهید قبادی از افراد فعال در انجمن جانبازان نخاعی بود و رابط این انجمن با جانبازان شهرستانی بود و مسایل و مشکلات آنان را به انجمن و مسئولان ذیربط انتقال می داد.
از اواخر سال 1394 علاوه بر مشکلات عدیده ای که به خاطر وضعیت سخت جسمی و عارضه قطع نخاعی اش داشت، به بیماری سرطان نیز دچار شد و دردهای شدیدی در نواحی مختلف بدنش رنجش می داد. . طی دو سالی که با این بیماری دست و پنجه نرم می کرد مدام در راه بیمارستان های تهران و خانه در رفت و آمد بود و سرانجام بعد از ظهر روز جمعه 22 دی ماه 96 به شهادت رسید.
انتهای پیام/کلمات کلیدی


captcha