برپایی کرسی دانشگاه برارا، میلان فشن و مدآرت در بخش بین الملل جشنواره مد و لباس فجر
تاریخ: ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 21:48:14


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/d7dee89c07fbb62d88f6f683b1b326ec.jpgکد خبر : 38179 || تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ ۱۳:۱۴                 مدو لباس

برپایی کرسی دانشگاه برارا، میلان فشن و مدآرت در بخش بین الملل جشنواره مد و لباس فجر


ایرانیان_نمایندگانی از دانشگاه های ایتالیا و فرانسه در بخش بین الملل هشتمین جشنواره مد و لباس فجر حضور به هم می رسانند.


برپایی کرسی دانشگاه برارا، میلان فشن و مدآرت در بخش بین الملل جشنواره مد و لباس فجر

به گزارش شبکه خبری ایرانیان، به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور،  بخش بین الملل هشتمین جشنواره مد و لباس فجر درحالی به میزبانی منطقه آزاد چابهار برگزار می شود که شاهد حضور استادان دانشگاه های ایتالیایی و فرانسوی با هدف نگاهی نو به بازارهای جهانی هستیم.
برپایی تور نمایشگاهی آموزشی چابهار و مسابقه از ایده تا اجرا از اهم ویژه برنامه های بخش بین الملل این دوره از جشنواره بوده که حاکی از برپایی کرسی دانشگاه های برارا، میلان فشن و مدآرت در ایران و شامل جزئیات دوره های آموزشی بخش بین الملل هشتمین جشنوره مد و لباس فجر است.
بنابراین گزارش، تور نمایشگاهی آموزشی چابهار با حضور نمایندگانی از دانشگاه های برارا ایتالیا، مدآرت فرانسه و میلان فشن اینستتو برپا می شود و در پایان دوره آموزشی گواهی معتبر از این دانشگاه اروپایی اعطا خواهد شد.
محورهای آموزش در این بخش به شرح زیر است:
چگونه ظرفیت های بومی خود را به کالای جهانی تبدیل کنیم؟
پکیجینگ و نحوه ارائه محصول فشن
بررسی ظرفیت های پوشاک ایران
برپایی کرسی دانشگاه ھای برارا، میلان فشن و مدآرت در جشنواره مد و لباس 2019/8/2
بیو فشن و محیطه زیست
امضای شخصی و هویت ایرانی
علاقه مندان می توانند جهت استفاده از این تور آموزشی در منطقه آزاد چابهار و شرکت در مسابقه زنده از ایده تا اجرا با شماره های 09382476900 و 0933862679 تماس بگیرند.
بخش بین الملل هشتمین جشنواره مد و لباس فجر از 25 تا 28 بهمن ماه به میزبانی مرکز نمایشگاهی و همایش های بین المللی منطقه آزاد چابهار برگزار می شود.
همچنین در تهران هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، با شعار "خوشا مکران و نقش بی‌مثالش" ٢٦بهمن تا ٢ اسفند ٩٧ از ساعت ١٠صبح تا ٨ شب در مجتمع نمایشگاهی "بوستان گفتگو" برگزار می‌شود.کلمات کلیدی


captcha