اولویت پست توسعه سرویس بسته و امانت است
تاریخ: ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 21:49:11


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/d7dee89c07fbb62d88f6f683b1b326ec.jpgکد خبر : 38181 || تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ۲۰:۰۴                 ارتباطات و فناوری اطلاعات

مدیرعامل شرکت ملی پست در بازدید از پست سمنان:

اولویت پست توسعه سرویس بسته و امانت است


ایرانیان_مدیرعامل در بازدید از اداره کل پست سمنان گفت: اولویت پست توسعه سرویس بسته و امانت است.


اولویت پست توسعه سرویس بسته و امانت است

به گزارش شبکه خبری ایرانیان به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، پیش از ظهر امروز، هفدهم بهمن ماه نعمتی معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل که به همراه آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان سمنان سفر کرده، از واحدهای ستادی و اجرایی پست استان بازدید و با کارکنان بخش های مختلف دیدار و گفت و گو کرد.

مدیرعامل در این دیدار با اشاره به چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و گرامی داشت این ایام اظهار داشت: ایران اسلامی در این چهل سال با وجود فراز و نشیب های بسیار، عزت و اقتدار را به دست آورده و در همه جهات پیشرفت کرده است.

رئیس هیئت مدیره با تاکید بر استفاده از فناوری های نوین در ارائه خدمات متناسب با نیاز بازار و مشتریان خاطرنشان کرد: باجه های پستی در شرایط امروز کارکردهای جدیدی دارند و شبکه پستی باید بتواند به نیاز مشتریان از درب منزل با استفاده از فناوری های جدید پاسخ دهد.

رئیس هیئت مدیره همچنین در جمع نامه رسان های پست استان با تاکید بر تلاش برای بهبود معیشت همکاران، اظهار داشت: پست از ظرفیت خوبی برای افزایش ترافیک و درآمد برخوردار است و امیدواریم با برنامه ریزی صورت گرفته، ضمن افزایش ترافیک و درآمد، میزان پرداختی های کارکنان را نیز بهبود دهیم.

وی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های همکاران موزع در سراسر کشور، افزود: یکی از دغدغه های اصلی مدیران ارشد شبکه و تصمیم سازان مجموعه، بهبود وضعیت این گروه از کارکنان به عنوان نماد و ویترین اصلی پست است و موزعین با توزیع به موقع مرسولات می توانند به افزایش ترافیک مجموعه کمک نمایند.

وی همچنین تعصب کاری کارکنان به پست را یکی دیگر از معیارهای برون رفت شرکت ملی پست از بحران دانست و گفت: اگر موزعین  با دقت، سرعت، کیفیت به توزیع مرسولات بپردازند، جذب بازارهای جدید آسان تر خواهد شد.

مدیر عامل همچنین اظهار داشت: نگاه ما باید اقتصادی و تجاری باشد و با توجه به کاهش ترافیک در بخش نامه های عادی، اولویت مجموعه شرکت ملی پست در بخش بسته و امانات و شاخص های دیگر است.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: با همدلی و مشارکت، شرکت ملی پست به یکی از بهترین مجموعه های کشور تبدیل شود.کلمات کلیدی


captcha