تجدید میثاق مدیران صدا و سیما با امام راحل
تاریخ: ۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 21:29:53


http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/f8c01a7154cdfe31367a40b26f9b9149.gif

http://shabakehiranian.ir/assets/uploads/Ads/main/d7dee89c07fbb62d88f6f683b1b326ec.jpgکد خبر : 38207 || تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۱۰:۴۵                 رادیو و تلویزیون

تجدید میثاق مدیران صدا و سیما با امام راحل


ایرانیان_رئيس رسانه ملي به همراه مديران اين رسانه امروز با حضور در مرقد مطهر امام راحل با آرمان هاي بنيانگذار انقلاب اسلامي تجديد ميثاق كرد.


 تجدید میثاق مدیران صدا و سیما با امام راحل

به گزارش شبکه خبری ایرانیان،رئيس و مديران رسانه ملي با نثار تاج گل و قرائت فاتحه با آرمان هاي امام راحل ميثاقي دوباره بستند.
 
رئيس رسانه ملي در اين مراسم گفت: امام انساني بزرگ و ذخيره الهي بودند و تفكر و انديشه ايشان هم تفكري ناب بود و انقلاب اسلامي ايران نقطه عطفي براي تاريخ به شمار مي آيد.
 
دكتر علي عسکري افزود: انقلاب اسلامي در عصر جديد، راه جديدي را فراسوي بشريت قرار داد و آن توجه انسان ها به خداي متعال بود.
 
وي تأكيد كرد: پايه انقلاب امام خميني (ره) دين مداري بود و فعاليت ما در رسانه ملي نيز ترويج دين مداري است.
 
رئيس رسانه ملي پايه دوم انقلاب امام خميني را عدالت خواهي دانست و افزود:? عدالت خواهي ريشه در دين و انقلاب ايران دارد.
 
علي عسکري پايه سوم انقلاب اسلامي ايران را كرامت خواهي براي انسان دانست و افزود: نماد كرامت خواهي مردم سالاري در جامعه است.
 
وي استقلال طلبي را يكي ديگر از ويژگي هاي انقلاب اسلامي دانست و افزود: براي رسيدن به اين هدف انقلاب ما خون ها داد و جوان هاي زيادي را در اين راه نثار كرديم.
 
وي اساس همه چيز براي استقرار نظام را ولايت فقيه دانست و گفت: امام فرمودند پشتيبان ولي فقيه باشيد تا به نظام آسيب نرسد.
 
وي يادآور شد: اميدواريم كه ما بتوانيم اين 5 ركن انقلاب را در زمينه هاي سياسي، فرهنگي و اجتماعي اجرا و عملياتي كنيم.
 
رئيس رسانه ملي با اشاره به اينكه انقلاب اسلامي ايران استمرار دارد گفت: نظام اسلامي ما بستر مناسبي براي استمرار انقلاب اسلامي است و اگر تفكر انقلابي نباشد امكان مقاومت در برابر دشمنان نخواهد بود.
 
دکتر علی عسکری ابراز اميدواري كرد، با تأسي از امام بتوانيم در چهلمين سال انقلاب و در چهلمين بهار آزادي بزرگ ترين راهپيمايي و حضور پرشور مردم را در 22 بهمن داشته باشيم و بتوانيم در جهت پيشرفت كشور گام اساسي و بلندي برداريم.کلمات کلیدی


captcha